DepthVision Lens

Samsung Galaxy Note10 z oficjalnym terminem premiery

Newsy

Samsung ogłosił swoje najnowsze wydarzenie mające miejsce 7 sierpnia o 16:00 w Nowym Jorku. Firma zaprezentuje nowe smarftony z linii Galaxy Note10. Spodziewać powinniśmy się co najmniej dwóch nowych modeli.

Samsung Galaxy Note10

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Najnowsze przecieki dostarczyły nam sporo informacji na temat konstrukcji nowego flagowca od Samsunga. Urządzenie powinno zawierać pojedynczą kamerę w dziurce na wyświetlaczu (podobnie jak Galaxy S10). Warto zauważyć, że kamera tym razem zostanie umieszczona centralnie. Modele S10 i S10+ miały aparaty umieszczone w prawym górnym rogu.

Pojawiają się również informacje o rzekomym dodaniu gniazda słuchawkowego 3,5-mm. Duża szansa jest, abyśmy dostali dwa rozmiary Note 10, podobnie jak w serii Galaxy S. Większy model ma posiadać 6,75 cala, natomiast mniejszy 6,28 cala. Różnica między serią Galaxy Note a Galaxy S będzie nadal widoczna. Warto wspomnieć o możliwym wprowadzeniu modelu 5G dla obu wariantów, co w sumie może dać nam cztery nowe modele.

Zobacz też: Oto Samsung Galaxy Note10+ na żywo – oceń jego wygląd.

Wraz z prezentacją 7 sierpnia, możemy zastanowić się, czy w tym samym dniu Samsung przekaże informację na temat dalszego życia Galaxy Fold. Nadal czekamy na aktualizację daty wydania składanego smartfona. Sam współwłaściciel Samsunga DJ Koh stwierdził, że model Fold został wprowadzony na rynek w momencie, kiedy nie był jeszcze gotowy.

Nadal czekamy również na brakujący głośnik Galaxy Home. Prezentacja tego sprzętu została ogłoszona wraz z Galaxy Note 9 zeszłego lata i nadal nie znamy daty premiery. Niezależnie od tego, jakie niespodzianki Samsung ma w zanadrzu, warto śledzić nowe doniesienia, bo jednak może zdarzyć się coś zaskakującego.

Źródło: theverge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x