xiaomi t-series watch mechaniczny zegarek

Xiaomi T-Series CIGA Design, czyli mechaniczny zegarek z odkrytym wnętrzem

Newsy

Niedawno przedstawiłem Wam recenzję Xiaomi Amazfit Stratos, czyli jednego z najciekawszych smartwatchy od Chińczyków. Oczywiście nie jest on idealny, ale taki nie mógłby powstać. Mimo wszystko inteligentne zegarki nie cieszą się największą popularnością, co z kolei nie prowadzi do ich gwałtownego rozwoju. Xiaomi jest tego świadome, ale nie chce rezygnować z czasomierzy, więc… rozpoczął zbiórkę pieniędzy na stworzenie mechanicznego zegarka, którego nazwa to właśnie T-Series CIGA Design.

Xiaomi T-Series CIGA Design to mechaniczny zegarek, bo nie liczy się tylko elektronika

xiaomi t-series watch mechaniczny zegarek

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Mechaniczne zegarki wyróżniają się właśnie tym, że nie są wyposażoną w żadną elektronikę. Napędzane ruchem nadgarstka lub ręcznie mają swoich ulubieńców. Model Xiaomi wyróżnia się tym, że… jest praktycznie przezroczysty z każdej strony, więc pozwala obserwować działanie całego mechanizmu. Nie jest to pierwszy czasomierz, który stawia na coś takiego, ale to… Xiaomi. Oczywiście Chińczycy rozsądnie wycenili swoją propozycję. W czasie trwania zbiórki zainteresowani mogą go nabyć za 499 CNY (280 złotych). Docelowo ma on kosztować 699 CNY (380 złotych), co nadal jest stosunkowo niską kwotą. Propozycja Xiaomi, jak możecie zobaczyć na grafikach, dostępna będzie w dwóch wersjach kolorystycznych.

Zobacz też: Wyniki sprzedaży Huawei za drugi kwartał są… imponujące.

Na tę chwilę nic nie wskazuje na to, aby mechaniczny zegarek od Xiaomi miał opuścić Państwo Środka. Niemniej w formie ciekawostki na pewno idealnie uzupełnia portfolio pomiędzy inteligentną opaską Mi Band 4, a wspomnianym wcześniej smartwatchem Amazfit Stratos. Swoją drogą tym razem czasomierz nie powstał we współpracy z Huami.

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x