oneplus 7 pro aktualizacja

OnePlus 7 Pro dostaje poprawki bezpieczeństwa na maj oraz kilka usprawnień

Newsy

OnePlus jest firmą, która często wypuszcza aktualizację dla swoich produktów. Jeżeli chodzi o najnowsze modele, częstotliwość wdrażania nowych poprawek jest oszałamiająco szybka. Jeszcze wczoraj informowaliśmy o nowych poprawkach dla OnePlus 7 Pro 5G, a dziś mamy już nowe informacje. Model 7 Pro LTE dostaje poprawki bezpieczeństwa z maja oraz poprawioną czułość na dotyk ekranu.

Majowe poprawki bezpieczeństwa dla OnePlus 7 Pro

OnePlus 7 Pro 5G aktualizacja

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Najnowsza wersja nakładki to OxygenOS 9.5.8 i została ona dzisiaj udostępniona poprzez system aktualizacji w telefonie. Wiadomo, że jest to częściowe wdrożenie, jak to zazwyczaj bywa w przypadku pierwszych aktualizacji. Aktualizacja dociera już dziś, jednak tylko do ograniczonej liczby użytkowników. Jeżeli nie zostałyby wykryte żadne krytyczne błędy, większość użytkowników powinna dostać poprawki przez OTA w ciągu kilku najbliższych dni.

Zobacz też: [Recenzja] OnePlus 7 Pro – wyższa cena to wyższa odpowiedzialność.

Nowa wersja oprogramowania przynosi poprawki zabezpieczeń z maja 2019 r. Dodatkowo dostajemy słynne już określenie „ogólne poprawki i ulepszenia”, ale także lepszą jakość dźwięku podczas połączeń telefonicznych, zoptymalizowaną czułość dotyku na ekranie oraz lepszą kompatybilność ze słuchawkami USB-C innych producentów. Poprawiono również problem powodujący wysuwanie przedniej kamery podczas przychodzących połączeń wideo, nawet jeśli ekran był wyłączony lub zablokowany.

Warto zauważyć, że mamy połowę czerwca, a producent udostępnia dopiero poprawki na maj. Firma jeszcze musi pod tym względem się poprawić, aby na czas dostarczać klientom najświeższe łatki bezpieczeństwa.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x