Data premiery OnePlus 7T i 7T Pro

OnePlus 7 Pro 5G doczekał się istotnej aktualizacji

Newsy

Jakiś czas temu pisaliśmy o aktualizacji dla OnePlus 7 Pro, która wiązała się z olbrzymią listą poprawek. Znacznego ulepszenia doczekał się aparat, który dla wielu użytkowników był rozczarowaniem w przypadku flagowego OnePlusa. Kolejnym urządzeniem, które otrzymało nowszą wersję oprogramowania, był model podstawowy — OnePlus 7. Mimo to najlepiej wyposażony model producenta, czyli wersja z 5G wciąż musiała na nią czekać.

OnePlus 7 Pro 5G aktualizacja

OnePlus 7 Pro 5G aktualizacja

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

OnePlus 7 Pro 5G jest pierwszym w historii firmy telefonem 5G. Został on ogłoszony na imprezie w Wielkiej Brytanii 15 maja. Telefon jest niemal identyczny jak OnePlus 7 Pro. Różnicę stanowi obecność modemu X50 LTE. Jego sprzedaż wystartowała wkrótce po tym jak, w Wielkiej Brytanii EE uruchomił swoją sieć 5G. Nowa aktualizacja poprawia czułość ekranu dotykowego, optymalizuje czujnik jasności oraz Double Tap to Wake i Ambient Display.

Zobacz też: Asystent Google powie Ci, gdzie zaparkowałeś, czyli nowa, stara funkcja

Aktualizacja OTA 9.5.4 dla OnePlus 7 Pro 5G również rozwiązuje problemy w oprogramowaniu. Należą do nich utrzymująca się animacja linii papilarnych na ekranie po udanym odblokowaniu, ikony aplikacji, które nie ładują się po odblokowaniu, oraz problem z otwarciem wyskakującej kamery podczas przychodzącego połączenia wideo, gdy ekran jest wyłączony. Aktualizacja nie pojawiła się jednocześnie dla wszystkich użytkowników urządzeń. Osoby, które posiadają OnePlus 7 Pro 5G i jeszcze jej nie dostały powinny poczekać do kilku dni, aż będzie dostępna.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x