Przewijalne zrzuty ekranu

Druga wersja testowa Android Q – poznajcie wszystkie zmiany

Newsy

Google nie zwalnia tempa i niedawno firma wydała drugą wersję testową Androida Q. Wszelkie zmiany w tym systemie poznaliście już w dwóch częściach — nie zapominajmy też o najdrobniejszych nowościach. Na razie nadchodzące oprogramowanie zapowiada się na jedno z ciekawszych dla użytkowników, choć zmian pod maską też nie zabrakło. Tylko programiści z Android Q nie są specjalnie zadowoleni. Jednak nowa odsłona to nowe zmiany, więc nie ma co przedłużać i przejdźmy do konkretów.

Druga wersja testowa Android Q — kolejne zmiany

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Specjaliści z XDA Developers zestawili dwie, poznane już odsłony Androida Q. Jedną z kluczowych nowości jest usprawnienie dymków powiadomień. Tak, będziemy mogli odpisywać na wiadomości z różnych komunikatorów tak, jak to ma miejsce w Messengerze od lat. Nie zabrakło też takich szczegółów jak nowy wygląd panelu ze zmianą poziomów natężenia dźwięku. Największą pochwałę zbiera nowy system udostępniania treści, który nareszcie działa sprawnie i w inteligentny sposób się dostosowuje do materiału. Na deser gesty, które teraz jeszcze bardziej przypominają te z iOS.

Zobacz też: Xiaomi z wycięciem w wyświetlaczu na dolnej krawędzi.

Osoby, które liczyły na ogromne nowości, mogą czuć się zawiedzione, ale pamiętajmy, że to po prostu kolejna wersja testowa tego samego systemu. Mimo wszystko, jak na tego typu aktualizację, to Google i tak zmieniło naprawdę wiele, choć w szczegółach. Na koniec tradycyjne pytanie o najciekawszą zmianę w Waszej opinii?

 

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x