Opaski sportowe od Xiaomi z serii Mi Band to naprawdę świetne urządzenia, które z wersji na wersje stają się coraz lepsze. Kosztują bardzo niewiele, a oferują stosunkowo sporo. Nie da się jednak  ukryć, że kilka funkcji więcej by się przydało. Najnowsze doniesienia sugerują, że wraz z premierą Mi Banda 4, która ma się odbyć jeszcze w tym roku, zobaczymy funkcję, która znajduje się m.in. w Apple Watchu Series 4 .

Xiaomi Mi Band 4 z funkcją z Apple Watcha za ułamek ceny?

Czym jest tajemnicza „funkcja z Apple Watcha”? Mam tutaj na myśli EKG, czyli elektroniczny pomiar czynności serca. Funkcja ta obecnie jest dostępna m.in. w Apple Watch Series 4, który naturalnie kosztuje o wiele, wiele więcej niż taki Mi Band 3. Wszystko wskazuje na to, że właśnie ona pojawi się w nowej wersji Mi Banda. Co więcej, strona internetowa Bluetooth Launch Studio sugeruje, że Mi Band 4 znów zadebiutuje w dwóch wersjach – jednej z NFC, a drugiej bez.

Zobacz także: Cena Huaweia P30 Pro nie będzie powodem, dla którego warto na niego czekać

Jeśli Xiaomi rzeczywiście zaimplementuje wspominaną funkcję w nowej wersji popularnej opaski i jednocześnie nie odpłynie przy tym z ceną (o to jestem prawie spokojny), to szykuje się prawdziwy hit. Wierzę, że Chińczycy po raz kolejny pokażą, że za niewielkie pieniądze można dostać naprawdę ciekawy sprzęt z nowoczesnymi funkcjami. Czekam z niecierpliwością!

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.