huawei p30 pro wyglad design etui

Cena Huawei P30 Pro nie będzie powodem, dla którego warto czekać na ten model

Newsy

W zeszłym roku to Huawei rządziło i dzieliło na mobilnym rynku, wyznaczając nowe trendy oraz notując świetne wyniki sprzedaży. W obecnym od Chińczyków oczekuje się jeszcze więcej, ale konkurencja pokazuje, że nie śpi. Szczególnie to widać po Samsungu, którego sprzedaż Galaxy S10 jest nad wyraz zadowalająca. Czy serii P30 uda się przyćmić Koreańczyków? Cena Huawei P30 Pro, topowego modelu, zdaje się wyrównywać szyki.

Cena Huawei P30 Pro jest po prostu wysoka

cena huawei p30 pro amazon

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Po prezentacji Galaxy S10 i cenie najwyższej wersji Galaxy S10+ na poziomie niecałych 7000 złotych wiedzieliśmy, że będzie to drogi rok. Huawei nie ma zamiaru zostawać daleko w tyle. Jak ujawnił włoski Amazon, cena P30 Pro wyniesie 1024 euro, czyli niecałe 4400 złotych za odmianę ze 128 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika oraz 8 GB RAM. Tak, to dokładnie tyle samo, co odpowiednik Galaxy S10+ w takiej samej odsłonie. Z tą różnicą, że Chińczycy szykują kilka gratisów. O ile nie wiemy, czy nowa wersja kolorystyczna Amber Sunrise będzie kosztować coś dodatkowo, tak w zestawie mamy otrzymać bezprzewodową ładowarkę (60 euro – 250 złotych) i bezprzewodowy głośnik Sonos One (230 euro – 1000 złotych). Takie wyliczenia już stawiają Huawei na przodzie, o ile wszystko zostanie potwierdzone po oficjalnej prezentacji.

Ok, ale jak słusznie zauważyliście, to są włoskie warunki. W Polsce sytuacja wygląda o tyle inaczej, że do P30 otrzymamy Huawei Watch GT, a do zestawu z P30 Pro dodatkowo ładowarka bezprzewodowa.

Zobacz też: Aparaty 64 MPx i 100 MPx już w przyszłym roku.

To, co dodatkowo ma wyróżnić Huawei P30 Pro na tle Samsunga, to wyjątkowy aparat z 10x hybrydowym zoomem. Oczywiście warto też pamiętać, że nie można patrzeć tylko na to, co jest na papierze. Jaki okaże się chiński smartfon w rzeczywistości? O tym przekonamy się 26 marca po oficjalnej premierze, a niedługo później w recenzjach. Sprzedaż serii P30 ma wystartować 5 kwietnia — wcześniej możemy liczyć na przedsprzedaż.

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x