Premiera Xiaomi Mi Band 4 jeszcze w tym roku! Firma liczy na świetną sprzedaż

Łukasz Pająk Newsy 2019-03-17

Xiaomi doceniamy za wiele rozwiązań, ale przede wszystkim za to, że jest tanie. Chińczycy idealnie wpasowali się w wymagania Polaków, ale o tym więcej opowiadałem we wczorajszym wpisie o najlepszym telefonie Xiaomi do 500 złotych. Jednak ta firma nie żyje tylko ze smartfonów. Mało tego, produkuje niemalże wszystko, a raczej oznacza niemalże wszystko swoim logiem. Jednym z najlepszych produktów w historii jest zdecydowanie Mi Band, który produkowany jest przez zewnętrzną firmę — Huami. Na Mi Banda 3 musieliśmy długo czekać. Premiera Mi Band 4 będzie zdecydowanie szybsza.

Xiaomi Mi Band 4 z premierą w tym roku

Mi band 3

Mi Band 2 to tak naprawdę hit sprzedaży. Opaska, która zadebiutowała w połowie 2016 roku, szybko zdobyła ogromną popularność. Nie dziwi fakt, że dwa lata musieliśmy czekać na Mi Banda 3. Czy ten się źle sprzedaje? Według Huami nie, ale już w tym roku powinniśmy spodziewać się premiery Mi Banda 4. To również słowa producenta tej opaski. Co prawda nie jest znany jeszcze konkretny miesiąc, bo razem z Xiaomi wciąż wybierany jest odpowiedni termin. Niektórych może jeszcze dziwić ta decyzja, gdyż Huami potwierdza, że Mi Band 3 sprzedaje się na tyle dobrze, że nie trzeba ingerować w nałożoną marżę.

Zobacz też: Windows 7 z DirectX 12 – Microsoft się poddał.

Czego oczekiwać od Xiaomi Mi Band 4? Zapewne kolejnych ewolucji. Być może ponownie urośnie wyświetlacz, być może pojawią się kolejne czujniki zdrowotne (EKG?). Wszystko to być może, bo żadnych plotek na temat następcy Mi Banda 3 nie znamy. Dlatego na tym etapie, to Wy możecie sugerować, co tak naprawdę firma powinna zmienić w swojej opasce. Jedno powinno pozostać niezmienne, czyli niska cena.

Źródło: XDA Developers • p K

  Ja czekam na snaka na tym Xiaomi xd

 • Adramel

  Ekran refleksyjny jak w Bipie. Tak by nie gibać ręką by coś zobaczyć a mieć ciągle widoczną treść ekranu.
  Osobiście wolałbym nowego Bipa z większym ekranem (w tej samej obudowie) i o wyższej rozdzielczości. Takie 400x400px wyeliminowało by trochę ograniczenie do 8 kolorów.

 • To już 3 raz gdy kupiłem tę opaskę. Jakość mierzenie snu, a w szczególności wykrywania wybudzeń, jest jakimś żartem. Czwartej szansy nie dam.

 • nieznaju

  NFC i wsparcie płatności zbliżeniowych Google pay. Bylby hit

  • Łukasz Pająk

   NFC już jest w jednej z wersji Mi Band 3 :). Wsparcie dla Google Pay obawiam się, że drastycznie podniosło by koszty.

   • variete

    podniosło by

    podniosłoby

   • nieznaju

    Samo NFC mi nic nie daje. Właśnie w komplecie z Google pay byłoby kozackox