Pocophone F1 to swojego rodzaju fenomen, ponieważ Xiaomi (Pocophone to submarka właśnie tej firmy) pokazało, że flagowy smartfon wcale nie musi kosztować trzech czy czterech tysięcy złotych. Prócz świetnej relacji cena-wydajność, Pocophone F1 jest także dobrze wspierany. Jakiś czas temu pisałem, że niektórzy beta testerzy otrzymali już dwie nowe funkcje związane z aparatem (nagrywanie w 960 FPS i „tryb słabego oświetlenia”), jednak teraz to grono znacząco się powiększyło.

Pocophone F1 – nagrywanie w 960 FPS i tryb słabego oświetlenia dla wszystkich

Co by nie mówić – Xiaomi często wspiera swoje smartfony, jednak aktualizacje nierzadko nie spełniają oczekiwań. Dziś światło dzienne ujrzała stabilna aktualizacja MIUI 10 oznaczona numerem v10.2.2.0, która wprowadza możliwość nagrywania w 960 FPS (w domyślnej aplikacji aparatu) oraz „tryb słabego oświetlenia”, będący swojego rodzaju nadrobieniem zaległości. Wspomniany tryb łączy aż osiem zdjęć z różnymi poziomami ekspozycji i tworzy jedno lepszej jakości.

pocophone f1 aktualizacja

Zobacz także: Jeśli chcesz pobrać update Windows 10, to nic z tego. Microsoft zaleca jego ukrycie

Wraz z opisywanymi funkcjami, aktualizacja wprowadza do Pocophone F1 także styczniową paczkę zabezpieczeń. Rozprowadzana jest przez OTA i waży niewiele, bo tylko 311 MB. Niestety, ale aktualizacja nie dodaje nagrywania 4K 60 FPS, które to obiecano nam rok temu, jednak najprawdopodobniej zmieni się to już w lutym, kiedy to pojawi się nowy update.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.