Pocophone F1 to według wielu jeden z najbardziej opłacalnych flagowców, jakie można obecnie kupić – jeśli dobrze poszukamy, to znajdziemy oferty nawet za 1200 zł. Xiaomi jak to Xiaomi (Poco to oczywiście submarka Xiaomi), wzorowo wspiera swój produkt. Dziś Pocophone F1 otrzymał dwie bardzo ciekawe funkcje, które usprawniają działanie aparatu.

Pocophone F1 otrzymuje nowe funkcje aparatu. Tak się powinno wspierać smartfony

C Manmohan, główny główny menadżer indyjskiego oddziału Poco poinformował wczoraj na swoim koncie na Twitterze, że wspomniany smartfon otrzymał dwie bardzo ciekawe funkcje. Mowa tu o nagrywaniu w 960 FPS oraz „trybie słabego oświetlenia”. To pierwsze nie będzie natywną funkcją, bo sensor telefonu tego nie umożliwia. Z kolei wspomniany tryb pozwoli na robienie lepszych zdjęć w słabym oświetleniu.

Zobacz także: Przez moment Apple nie było już najwięcej wartą firmą na świecie. Wyprzedził ją inny gigant

Wspomniane funkcje zostały wprowadzone w najnowszej aktualizacji bety MIUI 10, oznaczonej numerem 8.12.4. Oznacza to, że jeszcze nie wszyscy będą mieli do nich dostęp. Znając jednak Chińczyków, długo już nie poczekamy. Co by nie mówić, Xiaomi wzorowo wspiera swoje urządzenia. Oby tak dalej!

Źródło: Twitter