Samsung już szykuje się do premiery wyjątkowej odsłony swojej flagowej serii Galaxy S. Niewątpliwie Galaxy S10 jest już na ukończeniu, jeśli już nie jest zakończony jego proces tworzenia. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że spotkamy się z trzema modelami – „Lite”, bazowym oraz plusem. Każdy będzie się czymś wyróżniał i okazuj się, że Koreańczycy szykują specjalne dodatki dla Galaxy S10+. Wiemy, że pojawią się wycięcia w wyświetlaczu, ale nie będą one identyczne w każdym modelu.

Samsung Galaxy S10+ ze specjalnym wycięciem w wyświetlaczu

Ice Universe dotychczas się nie mylił. O ile powyższy tweet nie zdradza wielu konkretów, to jednak mamy do czynienia z precyzyjną nowością. Samsung Galaxy S10+ zostanie wyposażony w dwa aparaty do selfie. To z kolei wymusza zastosowanie unikalnego wycięcia w wyświetlaczu. Na czym ta unikalność ma polegać? To wciąż zagadka. Nie możemy potwierdzić, że będzie to Infinity-V, czyli notch w kształcie kropli wody. Nie możemy też potwierdzić, że pojawią się dwa otwory w wyświetlaczu lub jeden, szerszy.

Zobacz też: Ericsson już zapowiada wysokie tempo wdrażania 5G.

Z pewnością Galaxy S10 zapowiada się rewolucyjnie. Samsung po prostu musi pokazać coś ewidentnie nowego po roku drobnych ewolucji. Fani firmy już zapowiadają, że lider mobilnego rynku zamknie usta wszelkim sceptykom. Jakby nie patrzeć, nawet bezstronnie, stagnacja to najgorsze, co może zaistnieć w świecie technologii.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.