ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S10

Oto patent Samsunga, który urzeczywistnić ma się w Galaxy S10

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy

Do premiery Samsunga Galaxy S10 coraz bliżej. Tak właściwie to przynajmniej trzech smartfonów z tej serii – „lite”, bazowego i większego „plusa”. Kilka szczegółów od Evana Blassa na temat tych urządzeń już poznaliśmy, ale wciąż zagadką jest ich wygląd. Wiemy też oficjalnie, jak prezentuje się Exynos 9820, który między innymi w Polsce napędzi przynajmniej dwa modele. Teraz dodajmy do tego patent, który ma sugerować wygląd Galaxy S10.

Kolejny patent Samsunga — tym razem dla Galaxy S10

Zgodnie z zapowiedziami i przewidywaniami, nie oczekujmy pełnej bezramkowości w Galaxy S10. Ta generacja ma być rewolucyjną w nomenklaturze Samsunga. Przy okazji po raz pierwszy we flagowej propozycji Koreańczyków pojawi się wycięcie w wyświetlaczu. Ciężko ocenić, który dokładnie „Model” zostanie wykorzystany w omawianym smartfonie, aczkolwiek to tylko kwestia czasu, aż odpowiednie plotki trafią do Sieci. Niemniej możemy się spodziewać, że tylko miejsce na aparat zostanie wycięte, co i tak ma stanowić swego rodzaju ewolucję notcha, od której od dawien, dawna się mówi.

Zobacz też: Fuchsia OS ze wsparciem dla języka Java — to musiało się wydarzyć.

Jednak pamiętajmy, że Galaxy S10 nie będzie pierwszym smartfonem Samsunga z takim rozwiązaniem. Tak samo, jak już poznaliśmy propozycje firmy z 3 aparatami (Galaxy A7) i 4 aparatami (Galaxy A9), tak samo rodzina Galaxy A ma być pierwszą z nowymi typami wyświetlaczy Infinity.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy