ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
galaxy a9

Polska cena Samsunga Galaxy A9 ujawniona. Brzmi jak nieśmieszny żart

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Powiedzmy sobie wprost – Samsung nigdy nie należał do grona producentów, którzy sprzedają swoje urządzenia stosunkowo tanio. Podczas gdy cena 4000 – 5000 zł za flagowca już nikogo specjalnie nie dziwi, tak Samsung postanowił zawojować w segmencie „średniopółkowców” ze swoim Galaxy A9, którego cena jest… zresztą, oceńcie sami.

Samsung Galaxy A9 – cena w Polsce

Samsung nie podał jeszcze oficjalnie ceny Galaxy A9, ale zrobiły to za niego dwa sklepy: Komputronik i Vobis. W obu tych sklepach można znaleźć wspomniane urządzenie w cenie… 2499 zł. Brzmi jak nieśmieszny żart, prawda? Przypominam, że przyjdzie nam zapłacić tyle za smartfon ze Snapdragonem 660, 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej – urządzenie o takiej specyfikacji możemy już kupić bez większego problemu za 1000 – 1100 zł.

Vobis Galaxy A9

Zobacz także: Chcesz kupić tani smartfon? Lepiej dobrze to przemyśl!

Według sklepu Vobis, Galaxy A9 weźmie udział w programie Samsung Odkup, w którym możemy otrzymać gwarantowane 250 zł za swój stary smartfon. Cena jest ogromna jak za urządzenie z taką specyfikacją, jednak nie można go jeszcze całkowicie skreślać. Galaxy A9 to pierwszy smartfon Samsunga z aż czterema aparatami, które najprawdopodobniej będą grały tutaj główną rolę. Wciąż jednak wydaje mi się, że wspomniane aparaty nie usprawiedliwią tak absurdalnie wysokiej ceny, ale może się mylę? Wszystkiego dowiemy się z testów.

Sprawdź najnowsze wpisy