google pixel 3 night sight iphone xs

Potęga Night Sight na przykładzie Google – Pixel 3 kontra iPhone Xs

Newsy

Seria Pixel 3 jest do niczego? To nieprawda, która coraz częściej jest powielana przez pomniejsze problemy. Oczywiście nie można o nich zapominać – smartfon nie radzi sobie z wielozadaniowością, a względem poprzednika aparat praktycznie w ogóle nie został poprawiony. Do tego dodajmy pomniejsze wpadki z wydajnością w porównaniu z iPhone Xs Max i mamy kiepski obraz nowości od Google. Jednak jeśli już coś Amerykanom wyjdzie, to naprawdę jest to godne uwagi. Wspominałem wcześniej o Call Screen, ale tymczasem przyjrzyjmy się funkcji Night Sight.

To iPhone Xs Google ośmieszyło podczas prezentacji Night Sight w serii Pixel 3

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Powyższy film idealnie obrazuje, czym jest Night Sight – zapomnij o lampie błyskowej, a wszystko za Ciebie zrobi oprogramowanie. Efekt naprawdę powala na kolana i ponownie Google pokazało, że algorytmy mogą wiele. Oczywiście do ideału daleko, ponieważ niektórym może się wydawać, że obraz jest przejaskrawiony. Jednak scena pokazująca detale budynku za oknem sprawia, że jestem w stanie przeżyć zbyt mocne uwydatnienie lamp.

Zobacz też: YouTube Kids już w Polsce

Teraz tylko czekać, aż Night Sight pojawi się na innych smartfonach, prawda? Na oficjalne rozwiązania jeszcze trochę poczekamy, choć już pojawiają się nieoficjalne porty rozwiązania Google na różne modele. Te przedstawię Wam w najbliższym czasie.

 

źródło: Reddit, YouTube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x