google pixel 3 xl oficjalnie aparat

Czy Pixel 2 robi lepsze zdjęcia od Pixel 3? To niemożliwe, prawda?

Newsy

Kontynuujemy ocenianie nowości od Google. Co prawda same Pixele 3. generacji są nam doskonale znane od dawna, ale dopiero teraz możemy debatować nad jakością poszczególnych rozwiązań. Już mogliście zobaczyć porównanie jakości zdjęć i filmów z topowymi reprezentantami. Jednak zeszłoroczny Pixel 2 wciąż jest uważany za smartfon z jednym z najlepszych aparatów na rynku. Niektórzy mają wątpliwości, co do zmian w kolejnej generacji – w takim razie, czemu nie zestawić ze sobą dwóch urządzeń?

Pixel 2 mierzy się z Pixelem 3 na jakość zdjęć – wynik nie jest taki oczywisty

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zaskoczeni? Jednak po kolei. W filmie pada stwierdzenie, że Google powinno zainteresować się rozwojem sprzętu, aniżeli oprogramowania. Tylko do nie do końca jest prawda. Pixel 2 wykorzystuje matrycę Sony IMX362, podczas gdy Pixel 3 stawia na jej ulepszoną wersję – IMX363. Co prawda na papierze są to niemalże takie same rozwiązania, ale Japończycy poprawili niektóre aspekty. Zdecydowanie większe różnice widać wśród przednich kamer, ale to tylko teoria. Powyższa praktyka pokazuje, że zmiany w jakości zdjęć i filmów głównego aparatu są praktycznie niewidoczne. W niektórych przypadkach wygrywa Pixel 3, w niektórych Pixel 2. Warto zaznaczyć, że autor wykorzystał aplikację od aparatu z nowszego modelu, co też może mieć kluczowe znaczenie.

Zobacz też: Oficjalnie znamy datę premiery smartfona HTC, któremu nie obcy blockchain.

Wniosek? Niektórzy mogą faktycznie oczekiwać prawdziwej rewolucji, gdy Google zastosuje podwójny aparat w swoim głównym zestawieniu. Trzeba też pamiętać o specjalnym przetworniku obrazu, który znajdziemy w Pixelach – jego ewolucja też może pokazać duże zmiany w kolejnych odsłonach smartfonów od Amerykanów.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x