nokia 3.1 oficjalnie specyfikacja cena design

Czyli to Nokia 3.1 Plus jest w drodze… Firma ewidentnie musi wiedzieć, co robi

Newsy

W tym miesiącu poznaliśmy już kilka nowości od HMD Global. Wśród smartfonów była to Nokia 7.1, której towarzyszyły dwie pary bezprzewodowych słuchawek. Spokojnie, gniazdo słuchawkowe wciąż jest dostępne, choć rezygnacja z niego przez Samsunga może wiele zmienić. Niemniej wróćmy do Finów, od których oczekiwaliśmy premiery jeszcze jednej nowości – w końcu to Nokia 7.1 Plus miała być na pierwszym planie. Niemniej teraz wszystko zaczyna się układać w całość za sprawą kolejnego przecieku informacji. Otóż to Nokia 3.1 Plus jest w drodze, a na topowy model musimy jeszcze czekać.

Nokia 3.1 Plus z Mega Display – Indie świadomym wyborem

nokia 3.1 plus specyfikacja

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Tak, Nokia 7.1 Plus w tym momencie przestała istnieć, bo to Nokia 3.1 Plus otrzymała certyfikat TENAA. Potwierdza to powyższe zdjęcie, która zdradza część specyfikacji nadchodzącej nowości:

  • 6-calowy wyświetlacz HD+ LCD (18:9, 1540×720)
  • 8-rdzeniowy układ od MediaTeka
  • aparaty:
    • przód: 8 MPx
    • tył: 13 MPx + 5 MPx (czujnik głębii)
  • akumulator o pojemności 3500 mAh
  • czytnik linii papilarnych
  • Android 8.1 Oreo (Android One)

Specyfikacja nie rzuca na kolana, bo też nie jest to żaden topowy model, a pokazanie nowych rozwiązań na niższej półce cenowej. Dlatego indyjska premiera jest jak najbardziej trafna – to w tego typu krajach ten smartfon ma szansę na największy sukces.

Zobacz też: Poznaj LG V40 ThinQ oficjalnie!

Niemniej Nokia 3.1 Plus powinna też pojawić się w Polsce. Choć niewykluczone, że Finom uda się nas jeszcze zaskoczyć. Kiedy premiera? Tu pojawiają się różne daty, ale bardzo możliwe, że już jutro poznamy największego z najtańszych od Nokii.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x