Nie działa SkyCash

Poważna awaria home.pl – nie działa SkyCash i wiele innych portali

Adam Lulek Adam Lulek Newsy

Od rana mogą wystąpić problem z niektórymi stronami i portalami. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest awaria home.pl. Wiele stron internetowych opartych jest o usługi tej firmy, dlatego również nie działa SkyCash. Na Facebooku można przeczytać oficjalny komunikat spółki home.pl.

Nie działa home.pl – komunikat

„Szanowni klienci,

od godzin porannych obserwujemy utrudnienia w dostępie do usług home.pl – stron www, domen i paneli administracyjnych. Nasi specjaliści pracują nieustannie nad ich przywróceniem. Z uwagi na charakter prac nie możemy jeszcze podać dokładnej godziny, kiedy dostęp do usług zostanie przywrócony. Dokładamy starań, aby sytuacja uległa poprawie jak najszybciej. Za zaistniałe okoliczności przepraszamy.

Pozdrawiamy,
zespół home.pl”

Jak zostało wspomniane w tytule newsa, w związku z awarią home.pl nie działa także SkyCash. Dla przypomnienia, jest to aplikacja, dzięki której zapłacicie za bilety komunikacji miejskiej czy parking. Przy okazji zobaczcie podobne aplikacje do SkyCash, a poniżej znajdziecie oficjalny komunikat z Facebooka firmy.

Zobacz także: Galaxy S10 będzie niesamowity

Nie działa SkyCash – komunikat

„Jak wiele osób zauważyło, dzisiaj od samego rana występują trudności z dostępem do SkyCash. Przyczyną jest awaria infrastruktury home.pl, dostawcy niektórych naszych rozwiązań informatycznych. W podobnej sytuacji jest dziś wiele firm internetowych.

Bardzo nam przykro ze względu na wszystkie niedogodności, jakie Was spotkały. Wszyscy pracujemy nad tym, by możliwie szybko przywrócić dostęp do naszych usług.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.”

źródło: home.pl, skycash, facebook

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy