Note 9 iphone x

Galaxy Note9 vs. iPhone X – który jest bardziej wytrzymały?

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

iPhone X czy Galaxy Note9? Wbrew pozorom, wiele osób zadaje sobie to pytanie. W zeszłym tygodniu Łukasz sprawdził, który z nich jest wydajniejszy, więc teraz przyszedł czas na test wytrzymałości.

Galaxy Note9 vs. iPhone X – który jest bardziej wytrzymały?

Kanał PhoneBuff przeprowadził ciekawy test, w którym kilka razy zrzucił Galaxy Note9 i iPhone’a X z różnych wysokości. Który z nich jest bardziej odporny na upadki? Zobaczcie sami:

Zobacz także: Data premiery Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro, Kirin 980 oficjalnie zaprezentowany

W pierwszym zrzucie o wiele bardziej ucierpiał Galaxy Note9 – na jego pleckach pojawiła się ogromna pajęczynka. Z kolei iPhone X zaliczył tylko małe draśnięcie, którego prawie nie widać. Przy drugim zrzucie Note9 także ucierpiał bardziej – różnica pomiędzy nim a iPhone’em X jest tutaj jednak o wiele mniejsza niż w przypadku pierwszego zrzutu. W trzecim zrzucie „na twarz”… znowu bardziej ucierpiał Note9. Ekrany obu smartfonów się zbiły, jednak w produkcie Samsunga było to bardziej widoczne.

Bonusowo, na sam koniec, Galaxy Note9 został zrzucony 10 razy z rzędu (iPhone X także, lecz w innym filmie tego samego autora). Mimo tylu upadków, w przeciwieństwie do iPhone’a X, Galaxy Note9 wciąż działał. Jaki z tego wniosek? Galaxy Note9 zniszczy się o wiele szybciej, jednak będzie wciąż działał.

Źródło: YouTube

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy