Note 9 iphone x

Galaxy Note9 vs. iPhone X – który jest bardziej wytrzymały?

Newsy

iPhone X czy Galaxy Note9? Wbrew pozorom, wiele osób zadaje sobie to pytanie. W zeszłym tygodniu Łukasz sprawdził, który z nich jest wydajniejszy, więc teraz przyszedł czas na test wytrzymałości.

Galaxy Note9 vs. iPhone X – który jest bardziej wytrzymały?

Kanał PhoneBuff przeprowadził ciekawy test, w którym kilka razy zrzucił Galaxy Note9 i iPhone’a X z różnych wysokości. Który z nich jest bardziej odporny na upadki? Zobaczcie sami:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Data premiery Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro, Kirin 980 oficjalnie zaprezentowany

W pierwszym zrzucie o wiele bardziej ucierpiał Galaxy Note9 – na jego pleckach pojawiła się ogromna pajęczynka. Z kolei iPhone X zaliczył tylko małe draśnięcie, którego prawie nie widać. Przy drugim zrzucie Note9 także ucierpiał bardziej – różnica pomiędzy nim a iPhone’em X jest tutaj jednak o wiele mniejsza niż w przypadku pierwszego zrzutu. W trzecim zrzucie „na twarz”… znowu bardziej ucierpiał Note9. Ekrany obu smartfonów się zbiły, jednak w produkcie Samsunga było to bardziej widoczne.

Bonusowo, na sam koniec, Galaxy Note9 został zrzucony 10 razy z rzędu (iPhone X także, lecz w innym filmie tego samego autora). Mimo tylu upadków, w przeciwieństwie do iPhone’a X, Galaxy Note9 wciąż działał. Jaki z tego wniosek? Galaxy Note9 zniszczy się o wiele szybciej, jednak będzie wciąż działał.

Źródło: YouTube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x