Premiera kolejnych urządzeń z rodziny Pixel to wielkie święto dla fanów Androida. Niestety kolejne przecieki powodują, że coraz więcej osób na myśl o Pixelu 3 XL ekscytuje się mniej niż dotychczas. Udostępnione przeze mnie zdjęcia sprzed kilku dni skutecznie ostudziły Wasz entuzjazm. Co powiecie zatem na kolejną porcję zdjęć smartfona wraz z akcesoriami? 

Pixel 3 XL z akcesoriami. Oto jak wyglądać będzie nowy flagowiec Google’a

Zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej, pochodzą od pewnego rosyjskiego blogera technologicznego. Na sam początek przygotowałem dla Was fotografie przedniego oraz tylnego panelu smartfona – wygląd Pixela 3 XL mnie nie powala, głównie ze względu na gigantycznego notcha, ale być może Wam się spodoba.

Zobacz także: Jak zamienić słuchawki przewodowe na bezprzewodowe? „Przetnijcie kabel” – mówi pracownik Google’a.

Co ważne, na zdjęciach faktycznie zobaczyć możemy oryginalny model Pixela 3 XL, który za pewien czas trafi do sprzedaży. Skąd to wiem? Autor fotografii udostępnił również bowiem zdjęcie przedstawiające specyfikację techniczną urządzenia. W pełni zgadza ona się z tym, co przypuszczaliśmy!

google pixel 3 xl z akcesoriami

Na sam koniec warto zapoznać się jeszcze z ciekawym akcesorium, które znajdzie się w pudełku wraz ze smartfonem. Będą to słuchawki Pixel Buds wyposażone w złącze USB typu C. Tym razem na szczęście Google zdecydowało się na dołączenie ich do opakowania…

google pixel 3 xl z akcesoriami

Co myślicie o nowym Pixelu 3 XL? Czy zakupilibyście tego smartfona? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: AndroidPolice 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.