Na temat nowych Pixeli, które zgodnie z harmonogramem Google’a na rynku powinny pojawić się w okolicach jesieni, wiemy już zaskakująco dużo. Wczoraj Łukasz pisał dla Was o wyjątkowej ładowarce, która ma szansę okazać się prawdziwym hitem. Dziś przygotowałem dla Was zdjęcia Pixela 3 XL, które na forum XDA-Developers opublikowane zostały przez użytkownika o nicku dr.guru.

Pixel 3 XL raczej nie zachwyci nas swoim wyglądem

Zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej, pochodzą z testowej jednostki Pixela 3 XL w białej kolorystyce – łatwo rozpoznać to po znaczku, który umieszczony został z tyłu urządzenia zamiast logo Google’a. Osoby, które preferują bezramkowe modele, z pewnością nie będą zadowolone z tego smartfona – ramki oraz notch w przypadku Pixela 3 XL są dość spore. 

Zobacz także: W nowej aktualizacji Mapy Google Go staną się jeszcze lepsze.

Jak informuje dr.guru, jego smartfon nie uruchamia się, ponieważ został zdalnie sformatowany przez Google’a. Użytkownik forum udostępnił dla nas jednak zrzuty ekranu z menu fastboot – z wyświetlonej specyfikacji możemy potwierdzić, że faktycznie jest to Pixel 3 XL. Smartfon wyposażony został w 64 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB RAM-u.

Jak oceniacie wygląd Pixela 3 XL? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Forum XDA-Developers, @dr.guru

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.