huawei mate 10 lite design

Huawei Mate 20 Lite w TENNA – poznajmy jego wygląd

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy

Huawei Mate 20 Lite ma duże szanse na powtórzeniu sukcesu poprzedników. O smartfonie nie wiemy jeszcze wszystkiego, lecz jego premiera zbliża się do nas wielkimi krokami, a dotychczasowe informacji, jakie przeciekły do Sieci brzmią obiecująco. Mate 20 Lite trafił właśnie do bazy TENAA. Jak wygląda?

Huawei Mate 20 Lite – wygląd

Huawei Mate 20 Lite trafił właśnie do bazy TENAA, dzięki czemu możemy poznać jego wygląd. Tył smartfona przedstawia podwójny aparat główny usytuowany pionowo oraz czytnik linii papilarnych znajdujący się pod nim. Całość wygląda stylowo, choć niestety trzeba przyznać, że obiektywy mocno wystają poza obudowę. Frontowy panel prezentuje się bardzo tajemniczo. Nie widać tego dokładnie, lecz spodziewajmy się wcięcia w ekranie. Przekątna wyświetlacza nie została nigdzie potwierdzona, ma ona wynosić jednak około 6 cali i ukazywać obraz w rozdzielczości Full HD+.

Zobacz też: Promieniowanie w smartfonach Alcatela

Niestety w dalszym ciągu nie znamy pełnej specyfikacji urządzenia. Huawei Mate 20 Lite ma być jednak napędzany przez autorską jednostkę Kirin 710 i 4 GB RAM. Użytkownicy otrzymają 64 GB pamięci wewnętrznej na dane. Wszelkie tajemnice powinny się rozwiać w tym miesiącu. Jeszcze w sierpniu spodziewamy się oficjalnej prezentacji tego modelu. Pokładam w nim spore nadzieje i życzę Huawei kolejnego sukcesu sprzedażowego w tym segmencie. Jest na co czekać!

źródło: TENAA

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy