huawei mate 10 lite design

Huawei Mate 20 Lite w TENNA – poznajmy jego wygląd

Newsy

Huawei Mate 20 Lite ma duże szanse na powtórzeniu sukcesu poprzedników. O smartfonie nie wiemy jeszcze wszystkiego, lecz jego premiera zbliża się do nas wielkimi krokami, a dotychczasowe informacji, jakie przeciekły do Sieci brzmią obiecująco. Mate 20 Lite trafił właśnie do bazy TENAA. Jak wygląda?

Huawei Mate 20 Lite – wygląd

Huawei Mate 20 Lite trafił właśnie do bazy TENAA, dzięki czemu możemy poznać jego wygląd. Tył smartfona przedstawia podwójny aparat główny usytuowany pionowo oraz czytnik linii papilarnych znajdujący się pod nim. Całość wygląda stylowo, choć niestety trzeba przyznać, że obiektywy mocno wystają poza obudowę. Frontowy panel prezentuje się bardzo tajemniczo. Nie widać tego dokładnie, lecz spodziewajmy się wcięcia w ekranie. Przekątna wyświetlacza nie została nigdzie potwierdzona, ma ona wynosić jednak około 6 cali i ukazywać obraz w rozdzielczości Full HD+.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Promieniowanie w smartfonach Alcatela

Niestety w dalszym ciągu nie znamy pełnej specyfikacji urządzenia. Huawei Mate 20 Lite ma być jednak napędzany przez autorską jednostkę Kirin 710 i 4 GB RAM. Użytkownicy otrzymają 64 GB pamięci wewnętrznej na dane. Wszelkie tajemnice powinny się rozwiać w tym miesiącu. Jeszcze w sierpniu spodziewamy się oficjalnej prezentacji tego modelu. Pokładam w nim spore nadzieje i życzę Huawei kolejnego sukcesu sprzedażowego w tym segmencie. Jest na co czekać!

źródło: TENAA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x