Huawei jest od zawsze. Jednak ostatnie lata sprawiły, że Chińczycy stali się firmą, z którą naprawdę trzeba się liczyć. To światowa czołówka pod wieloma względami. Co ciekawe, wiele pokazuje, że ten producent dopiero się rozpędza. Świetne uderzenie serii P20, ogromny budżet na marketing, ale w tym wszystkim idzie rozwój technologii. Seria Mate 20 również świetnie się zapowiada, ale największą popularnością cieszą się modele Lite. Czy identycznie będzie z Huawei Mate 20 Lite? O samym smartfonie już pisaliśmy, ale w Sieci pojawiają się kolejne, bardzo interesujące informacje.

Dwie wersje Huawei Mate 20 Lite

Jak się okazuje, Sydney pojawia się w dwóch odmianach – Sydney M i Sydney I. To niewątpliwie dwie wersje Mate 20 Lite, ale zazwyczaj urządzenia pod taką samą nazwą końcową nie mają rozróżnienia w akcesoriach. W tym wypadku ma tak być i – jak donosi Roland Quandt – może się okazać, że te różnice wynikają ze sposobu montowania czytnika linii papilarnych. W odmianach etui dla jednego z nich pojawia się wycięcie z tyłu, a dla drugiego nie. Naturalnym wydaje się, że skaner ma szansę pojawić się z przodu – na wzór chociażby Huawei P20, Honora 10 pod ekranem lub… Huawei Mate RS Porsche Design, czyli zatopiony w wyświetlaczu.

Zobacz też: Smartfon z Androidem od Microsoftu – sukces z miejsca?

Z pewnością Huawei zdobyłoby tym ostatnim ruchem u mnie od groma punktów – technologia przed którą wszyscy się wzbraniają nagle trafia do modelu „Lite”, czyli z założenia taniej propozycji. Mate 10 Lite, mimo że dopiero niedawno dostał aktualizację do Oreo, cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc następca z czytnikiem w ekranie po prostu zamiótłby konkurencję pod dywan.

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.