ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Sony Xperia xz3 wygląd

Sony Xperia XZ3 na renderach – zakrzywiony ekran kluczem do sukcesu?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Sony Xperia XZ3 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowana na targach IFA 2018, które rozpoczynają się już z końcem przyszłego miesiąca. Od premiery dzieli nas zatem kilka tygodni. Warto w tym czasie poznać i zobaczyć, co japoński producent dla nas przygotował.

Sony Xperia XZ3 na renderach

Sony Xperia XZ3 będzie nowym flagowcem Japończyków, który wprowadzi coś nowego do designu. Rendery przygotowane przez OnLeaks ukazują ekran z zakrzywionymi krawędziami bocznymi, czyli taki sam jaki znamy na przykład z Samsunga Galaxy S9. Sama bryła nie robi jednak oszałamiającego wrażenia. Obawiam się, że Sony Xperia XZ3 zniknie w tłumie.

Zobacz też: Apple ograniczy szybkie ładowanie w iPhone’ach

Wbrew wcześniejszym plotkom widzimy, że Sony Xperia XZ3 oferuje tylko pojedynczy aparat główny. Co prawda nie są to oficjalne grafiki, więc nie możemy nic założyć na pewno, lecz być może Sony rzeczywiście nie będzie się bawić w dwa obiektywy, a zaoferuje jeden lepszy? Pod oczkiem aparatu został umieszczony czytnik linii papilarnych.

Premiera coraz bliżej, więc o Sony Xperia XZ3 wiemy już dość sporo. Poznaliśmy nawet jej cenę oraz specyfikację techniczną, choć nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Trudno wyrokować czy smartfon okaże się hitem, czy klapą. Z pewnością Sony będzie chciało przyciągnąć klientów i zachęcić do zakupić Xperii XZ3 w przedsprzedaży oferując jakiś ciekawy prezent, ale czy to pomoże? Obecnie konkurencja jest na tyle silna, że dodatkowy gadżet może nie być wystarczającą rekompensatą wysokiej ceny.

źródło Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy