ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy S9 i S9+ dostają aktualizację trybu Super Slow-mo!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Samsung Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ dostają aktualizację oprogramowania, która wprowadza zmiany do nagrywania wideo w trybie Super Slow-mo. Co nowego się pojawia? Rejestrowanie filmów w 480 fps przez 0,4 sekundy!

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ z aktualizacją Super Slow-mo

Samsung wypuścił właśnie aktualizację dla modeli Galaxy S9 oraz Galaxy S9+, która pozwala użytkownim na rejestrowanie wideo w 480 klatkach na sekundę przez 0,4 sekundy. Do tej pory dostępna była wyłącznie opcja nagrywania w 960 fps w czasie o połowę krótszym – 0,2 sekundy.

Warto także pamiętać, że w trybie manualnym filmy w zwolnionym tempie będziemy mogli rejestrować wyłącznie w 480 klatkach na sekundę. W celu zarejestrowania wideo w 960 klatach, należy zmienić tryb manualny na automatyczny. Warto o tym pamiętać, by w ważnych chwilach nie tracić czasu na szukanie.

Zobacz też: Płatny Android?

Pełną listę zmian, które przynosi aktualizacja ważąca 250 MB możecie zobaczyć powyżej. Z ważniejszych pojawiają się także poprawki bezpieczeństwa oraz poprawa ogólnej stabilności działania systemu wraz z AR Emoji w aparacie. Na razie została ona udostępnia wyłącznie w Korei Południowej oraz w Indiach. Wkrótce powinna trafić także na pozostałe rynki.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy