Samsung Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ dostają aktualizację oprogramowania, która wprowadza zmiany do nagrywania wideo w trybie Super Slow-mo. Co nowego się pojawia? Rejestrowanie filmów w 480 fps przez 0,4 sekundy!

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ z aktualizacją Super Slow-mo

Samsung wypuścił właśnie aktualizację dla modeli Galaxy S9 oraz Galaxy S9+, która pozwala użytkownim na rejestrowanie wideo w 480 klatkach na sekundę przez 0,4 sekundy. Do tej pory dostępna była wyłącznie opcja nagrywania w 960 fps w czasie o połowę krótszym – 0,2 sekundy.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Warto także pamiętać, że w trybie manualnym filmy w zwolnionym tempie będziemy mogli rejestrować wyłącznie w 480 klatkach na sekundę. W celu zarejestrowania wideo w 960 klatach, należy zmienić tryb manualny na automatyczny. Warto o tym pamiętać, by w ważnych chwilach nie tracić czasu na szukanie.

Zobacz też: Płatny Android?

Pełną listę zmian, które przynosi aktualizacja ważąca 250 MB możecie zobaczyć powyżej. Z ważniejszych pojawiają się także poprawki bezpieczeństwa oraz poprawa ogólnej stabilności działania systemu wraz z AR Emoji w aparacie. Na razie została ona udostępnia wyłącznie w Korei Południowej oraz w Indiach. Wkrótce powinna trafić także na pozostałe rynki.

źródło: GSM Arena

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.