Sony Xperia XZ3 swojej prezentacji doczeka się podczas targów IFA 2018 odbywających się w Berlinie na przełomie sierpnia i września. Co nieco o smartfonie już wiemy, a nowe plotki podsycają atmosferę przed premierą. Japoński producent będzie chciał dogonić konkurencję i również zaoferować podwójną kamerkę selfie.

Sony Xperia XZ3 – wyciekły zdjęcia modułów aparatów, będzie podwójna kamerka selfie

Zdjęcie, które wyciekło do Sieci ma rzekomo przedstawiać moduły aparatów, jakie Sony zamierza użyć w Xperii XZ3. Widzimy na nim, że podwójna kamerka będzie nie tylko z tyłu smartofnu, ale również z przodu. Niestety nie znamy dokładniejszych danych na ich temat, możemy jedynie przypuszczać, że aparat główny może być podobny do tego, jaki widzieliśmy w Xperii XZ2 Premium. Prawdopodobnie Sony wykorzysta drugi obiektyw frontowej kamerki do osiągania efektu rozmytego tła. Byłoby to dobrym ruchem, gdyż powoli zacznie to być standardem.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

xperia xz3

Zobacz też: Galaxy A8 otrzymuje Oreo

Specyfikacja techniczna Xperii XZ3 obiecuje flagowca pełną parą. Miejmy nadzieję, że powyższe zdjęcie rzeczywiście przestawia podwójne moduły, które trafią do najnowszego modelu. Sytuacja na rynku smartfonów wymaga od producentów nieustannego prześcigania się w nowościach. 5,7-calowy ekran w połączeniu z mocnym procesorem wspieranym przez 6 GB RAM i świetne aparaty mogą skusić do zakupu. Pytanie tylko: jaka będzie cena?

źródło: ITHome

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.