Galaxy Note 8, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus

Galaxy S8 / S8+ i Note8 dostają kolejną, świetną funkcję. Samsung ma gest

1 minuta czytania
Komentarze

Jakiś czas temu pisałem o niespodziance, jaką Samsung przygotował dla osób, które kupiły jego zeszłoroczne flagowce. Ową niespodzianką była funkcja znana m.in. z Galaxy S9. Jak się okazuje, Samsung nie zamierza spocząć na laurach i na tytułowych smartfonach już można wypatrywać kolejnego ciekawego rozwiązania, znanego z nowszych modeli.

Aktualizacja Galaxy S8 / S8+ / Note8

Wraz z wydaną niedawno aktualizacją Samsung Experience, firma dodała do wspomnianych w nagłówku smartfonów nową funkcję, która jest obecna w Galaxy S9 i S9+. Mowa tutaj o rotacji ekranu głównego  – ikonki będą zmieniać swoje położenie, gdy obrócimy smartfon poziomo. W praktyce będzie wyglądało to tak:

galaxy s9 landscape mode

Fajne, prawda? Mnie zawsze brakowało tej funkcji – czasami trzymam telefon w takim miejscu, że takie rozwiązanie będzie dla mnie o wiele wygodniejsze. Z doniesień na różnych forach wynika, że póki co nie wszyscy mają dostęp do tej funkcji, co oznacza, że jest ona udostępniana falami (niestety, sam jej jeszcze nie mam).

Zobacz także: Czy Apple oferuje nam przestarzałe produkty?

Samsung ma gest. Czyżby firma próbowała ocieplić swój wizerunek? Wiele na to wskazuje. Niemniej jednak, fajnie jest dostać coś, co zarezerwowane jest dla nowszych modeli. Inne firmy mogłyby brać przykład.

Źródło: phonearena

Motyw