Jeśli korzystacie z komputera i od czasu do czasu lubicie sobie w coś zagrać, to z pewnością słyszeliście o Steamie. Jest to platforma cyfrowej dystrybucji, z której każdego dnia korzystają miliony użytkowników. Cieszyć może zatem fakt, że usługa Valve’a prężnie się rozwija – jakiś czas temu informowałem Was, że już wkrótce w swoje pecetowe gry zagracie również na smartfonach. Ten moment już nadszedł – Steam Link trafiło właśnie do fazy testów!

Pobierz Steam Link na swojego smartfona już teraz!

Steam Link, czyli aplikację pozwalającą grać w komputerowe produkcje na swoim smartfonie ze sklepu Google Play można pobrać za darmo. Do jej poprawnego działania wymagany jest oczywiście komputer, z którego obraz będzie streamowany na Waszego smartfona – jest to konieczne, ponieważ to właśnie Wasz blaszak wykonuje wszystkie niezbędne operacje. Do komfortowej rozgrywki wymagane jest również dobre połączenie internetowe – Valve zaleca router Wi-Fi o częstotliwości 5 GHz, w którego pobliżu warto przebywać podczas grania.

Zobacz też: Sprawdź, czy Facebook przegląda zdjęcia z Twojej galerii!

Jakie są Wasze opinie na temat grania na smartfonach? Będzie korzystać z nowej aplikacji Steama?

Źródło: Valve

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.