Steam sprzedaje muzykę z gier

Już wkrótce zagracie w gry ze Steama na swoim smartfonie lub tablecie!

Gry

Steam to najpopularniejsza na świecie platforma cyfrowej dystrybucji gier, z której codziennie korzystają setki tysięcy fanów wirtualnej rozrywki. Dotychczas w zakupione w serwisie produkcje mogliśmy pograć na komputerach oraz telewizorach ze specjalną przystawką o nazwie Steam Link. Teraz jednak wszystko ma się zmienić, a rozgrywka powinna wejść na nowy poziom wygody – okazuje się, że grami zakupionymi na platformie Gabe’a Newella już wkrótce będziemy mogli cieszyć się również na smartfonach i tabletach z Androidem. 

Zobacz też: Gra Monument Valley jest dostępna za darmo!

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

We wszystkim pomogą dwie bezpłatne aplikacje

Już 21 maja w sklepie Google Play pojawi się testowa wersja aplikacji Steam Link, która będzie pozwalała na rozgrywkę w zakupione na Steamie gry na smartfonie. Oczywiście do całego procesu potrzebny jest komputer, który będzie wykonywał wszystkie obliczenia. Wymagane jest również dobre połączenie sieciowe, ponieważ obraz będzie przesyłany bezpośrednio na nasze urządzenie mobilne. W czasie wakacji Valve wyda jeszcze jedną aplikację o nazwie Steam Video, która pozwalała będzie na oglądanie filmów, które zakupiliśmy na platformie Gabe’a Newella – nie jest to żaden specjalny wynalazek, ale miło, że gigant zaczął interesować się również mobilnymi użytkownikami.

Co sądzicie o tych aplikacjach? Skorzystacie?

Źródło: Valve


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x