Huawei mate 10 lite android oreo

Huawei Mate 10 Lite otrzymuje wyczekiwaną aktualizację

Newsy

Huawei Mate 10 Lite jest jednym z najpopularniejszych smartfonów w Polsce. Ba, statystyki pokazują, że Polacy po raz kolejny pokochali producenta z Chin. Jeśli więc i Wy jesteście w posiadaniu tego modelu, mam dla Was dobre wieści – ciasteczkowa aktualizacja właśnie nadeszła.

Huawei Mate 10 Lite otrzymuje Androida Oreo

O wypuszczeniu aktualizacji do najnowszej wersji systemu z robocikiem poinformował na Twitterze pakistański oddział Huawei. Update będzie wypuszczany oczywiście falami, więc ci, którzy jeszcze nie otrzymali powiadomienia o OTA, z pewnością dostaną je wkrótce.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W Polsce aktualizacja może być jeszcze niewykrywana przez urządzenia. Dla zmotywowanych i odważnych jest jednak inna droga – skorzystanie z aplikacji Firmware Finder dostępnej w Sklepie Play. Cała paczka waży około 3 GB i oznaczona jest symbolem RNE-L01C432B137.

Zobacz też: Graliście już w mobilnego Harry’ego Pottera?

Oprócz najnowszego Androida, aktualizacja podnosi także wersję nakładki producenta do EMUI 8.0. Użytkownicy dostają także poprawki zabezpieczeń oraz kilka dodatkowych funkcji jak na przykład kosz w galerii. Android Oreo dla Huawei Mate 10 Lite usprawni także inteligentne podpowiadanie.

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x