ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Xiaomi Mi 7 naładujesz bezprzewodowo – jako pierwszy w serii

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Xiaomi już za kilka miesięcy wypuści na rynek flagowy model na rok 2018. Z dotychczasowych informacji tudzież plotek wiemy, że urządzenie wprowadzi do linii kilka innowacji, a samo w sobie stanie się łakomym kąskiem na rynku mocnej konkurencji. Zwłaszcza, jeśli rzeczywiście pojawią się dwie wersje.

Xiaomi Mi 7 z bezprzewodowym ładowaniem

Tego można było się spodziewać. W dobie tak rozwiniętej technologii, brak możliwości ładowania bezprzewodowego nowego modelu Xiaomi mogłoby wpłynąć niekorzystnie na jego atrakcyjność. Najnowsze doniesienia mówią, że flagowiec Mi 7 zostanie wyposażony w amerykańskie rozwiązanie z firmy IDT. Możemy zatem przypuszczać, że Chińczycy skupią się na stworzeniu szklanej bryły z metalowymi ramkami. Nowe moduły są już w fazie testów i jeśli te zakończą się pomyślnie to wkrótce ruszy ich masowa produkcja.

To jednak nie wszystko. Podążając za plotkami, spodziewajmy się dwóch wersji Xiaomi Mi 7. Mniejszej oraz większej z dopiskiem Plus. Pierwsza z nich ma zostać wyposażona w 5,65-calowy wyświetlacz, natomiast druga w 6,01-calowy. W obu przypadkach należy oczekiwać zastosowania proporcji 18:9 oraz rozdzielczości Full HD+.

Różne przekątne ekranu oznaczają także różne pojemności baterii. Xiaomi Mi 7 ma zaoferować 3200 mAh, z kolei za pracę Xiaomi Mi 7 Plus odpowiedzialna będzie bateria 3500 mAh.

Zobacz też: Rolowany wyświetlacz Samsunga opatentowany

Sercem dającym moc całemu układowi ma być Snapdragon 845, który trafi do tegorocznych flagowców. Wspierany będzie przez 6 GB RAM, Androida 8.0 Oreo z nakładką MIUI 9.

Informacje te pochodzą z serwisu Weibo. Mogą, lecz nie muszą być w całości prawdziwe. Często zdarzało się, że źródło było wiarygodne, a póki co wszystko, co pojawiło się na temat Xiaomi Mi 7 brzmi bardzo prawdopodobnie.

źródło: Weibo

Sprawdź najnowsze wpisy