Wyciekła lista flagowców, które w 2018 roku będzie napędzać Snapdragon 845

Newsy

Wydawać by się mogło, że tzw. flagowce są z reguły napędzane przez najlepsze na daną chwilę podzespoły. LG ze swoim tegorocznym modelem G6 pokazało, że niestety nie jest to reguła. Na szczęście wiemy już, które z przyszłorocznych urządzeń zadebiutują z najmocniejszym Snapdragonem na pokładzie.

Cała informacja pochodzi z chińskiego portalu Weibo, gdzie opublikowano listę smartfonów, które w 2018 roku zostaną wyposażone w Snapdragona 845. Mimo że spis wydaje się wiarygodny, to jednak warto spojrzeć na niego z lekkim przymrużeniem oka.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Xiaomi pracuje nad Face ID

Oto urządzenia (wraz z potencjalnym miesiącem premiery), które otrzymają tytułowy procesor:

Powyższa lista nie zawiera wszystkich smartfonów, które w 2018 roku otrzymają Snapdragona 845. Brakuje na niej kilku pozycji, które są już niemal pewne. Najbliższe kilka miesięcy wstępnie zweryfikuje, czy w ogóle warto się nią sugerować.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x