LG V30 z Androidem Oreo – wszystko idzie zgodnie z planem

1 minuta czytania
Komentarze

Zbliżamy się do końca roku, który okazał się udany. Obyło się bez ogromnych problemów technicznych, jak rok temu (Samsung Galaxy Note7) i dwa lata temu (Snapdragon 810). Przez minione 12 miesięcy jedynie końcówka może zostać uznana za nieudaną. W końcu Google naraziło się konsumentom niezliczonym błędom w Pixelach 2, a Apple oficjalnie przyznało się, że celowo spowalnia mobilne urządzenia. Jednak patrzmy na zalety – tak dobrego roku w kwestii wydawania aktualizacji dawno nie było.

Zaczęło się od Sony, później dołączyło Huawei, OnePlus, HTC, Nokia. Dzisiaj od groma smartfonów może pochwalić się współpracą z Oreo. Na rynku znajdziemy też wiele nowych urządzeń, którym nie jest obcy najnowszy system. Do tej grupy właśnie dołącza LG, które postanowiło wydać oficjalną wersję nowego Androida na swój flagowy model. Użytkownicy V30 już wcześniej mogli sprawdzić działanie Oreo na swoich smartfonach za sprawą prowadzonych testów. Dzisiaj firma uznała, że można je zakończyć. W rodzimym państwie, Korei Południowej, producent wydał aktualizację dla wszystkich posiadaczy wspomnianego modelu.

Zobacz też: OnePlus 6 będzie naprawdę interesujący za sprawą jednego elementu.

Dzisiaj każdy producent posiada w swojej ofercie flagowe urządzenie z Androidem Oreo. Jedynie Samsung nie zdecydował się zaprezentować żadnego modelu z tym systemem. Obecnie prowadzone są testy nowego oprogramowania dla Galaxy S8 i również Wy możecie wziąć w nich udział.

PS. Nie zapomnijcie o przeczytaniu naszej recenzji LG V30.

źródlo: Reddit, LG Newsroom

Motyw