Zbliża się koniec roku. Już niewielu producentów ujawni swoje najnowsze modele. Wśród nich znajdą się m.in. Huawei oraz Xiaomi. Inni zdecydują się poczekać na rozpoczęcie nowego kwartału.

HDM Global Oy z konferencją w styczniu

W Sieci pojawiły się informacje o planowanej dacie konferencji HMD Global Oy19 stycznia mają zostać zaprezentowane dwa flagowe urządzenia. Będą nimi Nokia 9, którą ostatnio mogliśmy oglądać na renderach oraz Nokia 8 (2018).

W tym momencie możemy jedynie przypuszczać, że smartfony zostaną wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 835 oraz 6 GB RAM. Pamięć dla użytkownika ma wynosić 64 oraz 128 GB. Mówi się także o braku złącza słuchawkowego Jack 3.5 mm oraz obecności certyfikatu IP67.

Nokia 9 oraz Nokia 8 (2018) na początku pojawią się na rynku chińskim. W późniejszym czasie nastąpi ekspansja na pozostałe terytoria.

Zobacz też: Sprawdź, jak zmienić czcionkę w swoim smartfonie

Według najnowszego raportu Nokia 9 w wersji 64 GB zostanie wyceniona na około 2000 złotych. Natomiast wariant z 128 GB pamięci wewnętrznej to już koszt rzędu 2300 złotych.

źródło: MyDrivers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.