Oficjalne rendery oraz wideo Xiaomi Redmi 5 i Redmi 5 Plus

Kamil Lewicki Newsy 2017-12-04

Już za trzy dni, w czwartek Xiaomi oficjalnie zaprezentuje nam swoje nowe, budżetowe modele. Będą nimi Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus. Już co nieco o nich słyszeliśmy i nie skrywają przed nami wielu tajemnic. Skupmy się zatem na tym, jak wyglądają.

Xiaomi Redmi 5 i Redmi 5 Plus na nowych renderach

O specyfikacji technicznej modeli Redmi 5 mogliście już poczytać, podobnie jak o ich przewidywanych cenachDlatego w tym wpisie przyjrzymy się im na oficjalnych renderach. Zostały one opublikowane przez Donovana Sunga z Xiaomi Global. Na swoim Twitterze zamieścił on cztery zupełnie nowe rendery prasowe.

Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus mają być dostępne w co najmniej czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, złotym, różowym oraz niebieskim.

Producent zdecydował się zrezygnować z przycisków funkcyjnych pod ekranem. Widzimy również, że modele otrzymały podwójną kamerkę selfie oraz pojedynczy aparat główny. Skaner linii papilarnych umieszczono na tylnym panelu.

Pojawił się także film promocyjny

W Sieci można również znaleźć film promocyjny nadchodzących modeli. Xiaomi w humorystyczny sposób postanowiło przedstawić swoje smartfony i zachęcić do śledzenia prezentacji.

Zobacz też: Mapy Google dla motocyklistów

Kiedy premiera?

Prezentacja odbędzie się 7 grudnia. Sprzedaż Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus wystartuje 5 dni później, 12 grudnia.

źródło: Twitter • Marucins

  „Oficjalne rendery”
  już można śmiać się czy płakać z politowania?

 • VikingsAreComing

  A kiedyś to z Iphona 5 się śmiali, że długi, a teraz wszyscy coraz węższe i dłuższe te telefony 😉

  • Zero Cool

   Jak masz problem to go trzymaj bokiem, będzie krótki i szeroki…

   • VikingsAreComing

    To jest myśl! 😀