Oficjalne rendery oraz wideo Xiaomi Redmi 5 i Redmi 5 Plus

Newsy

Już za trzy dni, w czwartek Xiaomi oficjalnie zaprezentuje nam swoje nowe, budżetowe modele. Będą nimi Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus. Już co nieco o nich słyszeliśmy i nie skrywają przed nami wielu tajemnic. Skupmy się zatem na tym, jak wyglądają.

Xiaomi Redmi 5 i Redmi 5 Plus na nowych renderach

O specyfikacji technicznej modeli Redmi 5 mogliście już poczytać, podobnie jak o ich przewidywanych cenachDlatego w tym wpisie przyjrzymy się im na oficjalnych renderach. Zostały one opublikowane przez Donovana Sunga z Xiaomi Global. Na swoim Twitterze zamieścił on cztery zupełnie nowe rendery prasowe.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus mają być dostępne w co najmniej czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, złotym, różowym oraz niebieskim.

Producent zdecydował się zrezygnować z przycisków funkcyjnych pod ekranem. Widzimy również, że modele otrzymały podwójną kamerkę selfie oraz pojedynczy aparat główny. Skaner linii papilarnych umieszczono na tylnym panelu.

Pojawił się także film promocyjny

W Sieci można również znaleźć film promocyjny nadchodzących modeli. Xiaomi w humorystyczny sposób postanowiło przedstawić swoje smartfony i zachęcić do śledzenia prezentacji.

Zobacz też: Mapy Google dla motocyklistów

Kiedy premiera?

Prezentacja odbędzie się 7 grudnia. Sprzedaż Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus wystartuje 5 dni później, 12 grudnia.

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x