Obietnica dotrzymana! Nokia 8 dziś otrzymuje Androida Oreo

Newsy

Nokia powróciła na rynek z ogromnymi ambicjami. Finowie słusznie uznali, że nie będą konkurowali z Samsungiem, czy Apple. Znaleźli swoją niszę i chcą, aby wszyscy fani Nexusów zwrócili uwagę na nowe smartfony Nokii. Już zapowiedzi, które modele zostaną zaktualizowane do czystego Androida 8.0 Oreo robią wrażenie.

Zobacz także: Jeszcze mniej ramek w Galaxy S9.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nokia 8 jest obecnie flagowym smartfonem marki, który już recenzowaliśmy. Jest to bardzo ciekawe urządzenie, a czysty Android i szybkość działania samego systemu to nie jedyna zaleta.

Obietnice, które firma dała podczas prezentacji flagowca spełniają się. Już dzisiaj smartfon od HMD Global, zaczął otrzymywać aktualizację do Androida 8.0 Oreo. Wiadomość została ogłoszona przez Juho Sarvikasa, Głównego Dyrektora ds. Produktów w HMD Global. W Indiach wdrożenie najnowszej aktualizacji rozpocznie się w piątek wieczorem. W innych krajach otrzymamy powiadomienie, gdy nowe oprogramowanie będzie dostępne, a nasze urządzenie automatycznie je zainstaluje. Firma zapowiedziała, że jest dumna z optymalizacji platformy. Chce swoim fanom dostarczać czyste i bezpieczne oprogramowanie 8.0 Oreo, żeby dawać jak najlepsze wrażenie z użytkowania.

Nokia 8 została pokazana w sierpniu, a do sprzedaży na całym świecie telefon trafił kilka tygodni później.

Wszystkie inne smartfony Nokii od HMD Global również w niedalekiej przyszłości otrzymają najnowszego Androida. Zgodnie z obietnicą Nokia 2, Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6 i oczywiście Nokia 8 otrzymają także aktualizację do Androida P.

Źródło: phonearena, androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x