HMD uruchamia sklep internetowy – polskie ceny i darmowa dostawa

Kamil Lewicki Newsy 2017-11-08

HMD Global Oy uruchomiło właśnie swój sklep internetowy. Dzięki temu nie tylko zakup nowych smartfonów Nokia będzie łatwiejszy, ale także od razu dopasujemy do nich potrzebne akcesoria.

Sklep internetowy z polskimi cenami

Co warto zaznaczyć na samym początku to fakt, że w sklepie zapłacimy w złotówkach. Jest on także w pełni po polsku, więc problem bariery językowej nie istnieje. Drugą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę to darmowa dostawa kurierem.

W sklepie Nokia znajdziemy najnowsze modele we wszystkich wariantach kolorystycznych. Dodatkowo możemy zaopatrzyć się w akcesoria typu etui w cenach od 49,90 do nawet 109,90 złotych.

Zobacz też: Pierwszy Mi Home na świecie otwarty

Aktualne promocje

Obecnie w sklepie można dostać za darmo etui. Wystarczy do 10 listopada zamówić Nokię 3 bądź Nokię 5, a obudowę dostaniemy w gratisie. Z pewnością co jakiś czas w sklepie będą pojawiać się podobne oferty. Święta tuż tuż, więc jest szansa, że HMD wystartuje z jakąś mikołajkową ofertą. Samsung już to zrobił.

źródło: Nokia  • Pabliell

    Fajnie, że mają swój oficjalny sklep. Pytanie tylko, czemu nie oferują wszystkich wariantów kolorystycznych własnych modeli?

  • Mateusz Felczak

    Wypadałoby podać link do sklepu

  • teck

    Dlaczego pod linkiem „darmowa dostawa” jest link do sklepu z jakimś kinem domowym? Jaki ma to związek z Androidem i smartfonami? Trochę żałosne to seo..