ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kup Samsunga i otrzymaj aż 400 złotych w gotówce

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostaje jeszcze trochę czasu, lecz już teraz Samsung startuje ze swoją świąteczną promocją. Dzięki niej każdy kupujący określony model smartfona może otrzymać przyjemny prezent. Zasady są niezwykle proste!

Przejrzyste zasady na wideo

O nich opowie Wam sympatyczny pingwin w specjalnie przygotowanym przez producenta wideo.

Smartfony biorące udział w akcji

Wystarczy u jednego z partnerów Samsunga dokonać zakupu Samsunga Galaxy S8, Samsunga Galaxy S7 Edge, Samsunga Galaxy A5 (2017), Samsunga Galaxy J7 (2017), Samsunga Galaxy J5 (2017) czy Samsunga Galaxy J3 (2017), a następnie aktywować go i utworzyć konto w aplikacji Samsung Members.

Nabywając pierwszy model z listy otrzymamy 400 złotych, do dwóch następnych przewidziano prezent wynoszący 200 złotych, natomiast do pozostałej trójki dołączana jest karta podarunkowa o wartości 100 złotych.

Kod uprawniający do odbioru gotówki pojawi się po 30 dniach od momentu rejestracji i aktywuje się on w środę w następnym tygodniu. Od tej chwili użytkownik ma 14 dni na odbiór pieniędzy z bankomatów Euronet.

Akcja trwa od 6 listopada 2017 roku do 7 stycznia 2018 roku. Aktywacji smartfona należy dokonać w okresie od 6 listopada 2017 roku do 10 stycznia 2018 roku.

Zobacz też: Smartfon za 199 złotych w Biedronce!

Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na dedykowanej stronie. Warto również zapoznać się z regulaminem akcji.

źródło: Samsung

Sprawdź najnowsze wpisy