Pierwszy Mi Home już otwarty! Sklep Xiaomi robi wrażenie

1 minuta czytania
Komentarze

Xiaomi zna już chyba każdy. To producent, który w swoim portfolio posiada wszystko – smartfony, tablety, laptopy, pralki, buty, żarówki… Dla każdego coś dobrego. W Chinach otwarto pierwszy na świecie Mi Home. Stacjonarny sklep, w którym od gadżetów dostaniemy zawrotu głowy.

Po prostu wow

Mi Home znajduje się w Shenzhen i został otwarty w ubiegłą niedzielę, 5 listopada. Powierzchnia sklepu wynosi aż 650 metrów kwadratowych. Na parterze znajdują się smartfony, tablety oraz gadżety z ekosystemu Mi. Natomiast piętro zostało przeznaczone dla miłośników smart domu. Znajdziemy tam wszelkie czujniki oraz akcesoria domowe, którymi sterować możemy z poziomu telefonu. Umieszczono tam również produkty marki Youpin.

Zobacz też: Dom ogrzewany koparkami Bitcoina!

Za projekt sklepu odpowiedzialna jest firma Eight Inc. Jeden z projektantów, Tim Kobe pracował także przy sklepie Apple w Nowym Jorku przy Piątej Alei.

Cała wiedza o produktach w jednym miejscu

Mi Home wyposażono także w pięć dużych monitorów. Tworzą one interaktywną ścianę, na której klient może znaleźć interesujący go sprzęt i dowiedzieć się o nim trochę więcej.

Zainteresowani mogą się przyjrzeć pełnej relacji z otwarcia sklepu. Fani nie zawiedli!

źródło: Xiaomi

Motyw