Far Cry 6 zostało oficjalnie zapowiedziane, a zwiastun produkcji pokazuje, co czeka na graczy. Mniej więcej, bo jak przystało na Ubisoft, nie zaprezentowano jeszcze samej rozgrywki. Możemy za to zobaczyć, jak w roli „tego złego” sprawdza się Giancarlo Esposito, czyli aktor znany z seriali Breaking Bad czy Mandalorian.

Far Cry 6

Far Cry 6 pojawi się na sklepowych półkach 18 lutego 2021 roku. Tytuł pojawi się na obecnej generacji konsol (Xbox One i PlayStation 4), ale także i na kolejnej (Xbox Series X i PlayStation 5). Gracze będą mogli liczyć na bezpłatną aktualizację na nowe konsole, jeżeli kupią grę jeszcze na obecną generację. Oczywiście tytuł pojawi się także na komputerach osobistych, ale wymagań sprzętowych nie poznamy pewnie jeszcze przez kilka miesięcy.

Postacią, w którą wcielą się gracze, będzie Dani Rojas i będzie można wybrać płeć bohatera. Całość opierać się ma na rebelii przeciwko Antonowi Castillo, którego w grze odgrywa właśnie Giancarlo Esposito. Trzeba przyznać, że już sam zwiastun Far Cry 6 pokazuje, że to może być jeden z ciekawiej napisany antagonistów serii. Wprawdzie trailery od Ubisoft zawsze dużo zapowiadały i stworzone są po mistrzowsku, to w przypadku tej odsłony serii i tak wiem, czego się spodziewać. Dużej, otwartej „piaskownicy”. Walka z dyktatorem to po prostu kolejna okazja do tego, by trochę postrzelać lub coś spalić.

Zobacz też: Watch Dogs 2 jednak za darmo?

Co ciekawe, jedna z wersji gry, będzie zawierała replikę… miotacza ognia. To z pewnością będzie prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, którzy zbierają specjalne wydania z gier. Far Cry to jedna z popularniejszych serii od producenta i ta również powinna się spodobać fanom. Niezależnie od tego, w jakiej scenerii będzie się rozgrywać. Producent przyzwyczaił nas już do tego, że walczymy z silnymi charakterami. Patrząc na Giancarlo Esposito w roli Antona, jesteśmy pewni, że to nie będzie łatwa walka.

Źródło: Ubisoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.