League of Legends

Alior Bank stworzy kartę dla graczy League of Legends

Gry

Alior Bank stworzy kartę dla graczy. Ta oczywiście będzie działała jak każda inna, ale jednocześnie będzie wyglądała wyjątkowo i oferowała coś tylko dla graczy. To przykład na to, że e-sport staje się coraz popularniejszy, a jednocześnie coraz więcej firm zaczyna to zauważać. Sama oferta Alior Banku będzie skierowana głównie do graczy LOL-a, ale inni gracze także mogą się nią zainteresować.

Alior Bank stworzy kartę dla graczy

Alior Bank stworzy kartę dla graczy, która ma obecnie jeden wizerunek, ale miło byłoby, gdyby pojawiało się także kilka innych wariantów. Nie ma co jednak narzekać, bo to odważny krok ze strony banku. Szczególnie w kraju, gdzie gry komputerowe, dalej postrzegane są jako zło. Chyba że mówimy o polskim dobrze eksportowym, czyli produkcjach CD Projekt RED. Cała reszta zdaje się być ignorowana przez większe firmy, a już rzadko kiedy, któraś z nich decyduje się na promowanie gier. Tutaj Alior Bank przeciera trochę szlaki, bo wchodzi na nieznany dla siebie obszar.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]
Alior Bank stworzył kartę dla graczy LOL
Fot. Alior Bank

Może nie do końca taki „nieznany”, bo Alior Bank został sponsorem głównym Ultraligi, czyli polskiej profesjonalnej drużyny LOL-a. Teraz przyszła pora na kolejny krok, który łączy usługi bankowe z tą właśnie produkcją. Karta dla graczy będzie miała wizerunek Ashe, czyli jednej z bohaterek produkcji. Będzie mógł ją dostać każdy, niezależnie od tego czy jest już klientem banku, czy dopiero zamierza nim zostać. Wystarczy złożyć wniosek przy Koncie Jakże Osobistym, czyli jednej z ofert banku. Jednak sama karta ze specjalną grafiką, nie jest jedynym elementem, który ma powiązanie z League of Legends.

Zobacz też: Karta debetowa od Samsunga?

Jeżeli klient będzie brał udział w programie MasterCard Bezcenne Chwile, będzie mógł zdobywać „Punkty dla graczy”. Te mają być naliczane przy dokonywaniu płatności, ale zebrane w ten sposób punkty będzie można zamienić na Riot Points. To waluta, która wykorzystywana jest w League of Legends. Widać więc, że coś się w końcu ruszyło w kwestii podchodzenia do kwestii e-sportu w Polsce. I dobrze. Oby więcej.

Źródło: Twitter / Alior Bank


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x