PUBG Mobile The Walking Dead

Uwielbiasz PUBG, lecz masz słabszego smartfona? Ta wersja jest dla Ciebie

Gry

PUBG króluje, jeśli chodzi o produkcje typu Battle Royale. Grę znają już nie tylko użytkownicy komputerów czy dużych konsol, ale także niedzielni, smartfonowi miłośnicy. Twórcy pomyśleli także o tych, których urządzenia są nieco starszej generacji i nie oferują pokaźnej mocy obliczeniowej. Dla nich powstał PUBG Mobile Lite.

PUBG Mobile Lite na Androida

PUBG Mobile Lite to nowość od Tencent Games, której głównymi odbiorcami są użytkownicy słabszych smartfonów. Jest to produkcja niemalże identyczna z pełną wersją PUBG Mobile. Główną różnicą jest mniejsza liczba graczy na serwerze – ograniczono ją ze 100 do 40. PUBG Mobile Lite oferuje też delikatnie mniejsze mapy, co zmniejsza zapotrzebowanie na przetwarzanie grafiki. Oprócz tego, gracze otrzymują ten sam produkt.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wymagania dla PUBG Mobile Lite to Android w wersji co najmniej 4.3 oraz 36 MB pamięci wewnętrznej. Gra wylądowała już w Sklepie Play, lecz na razie dostępna jest wyłącznie na terenie Filipin. Pobranie pliku APK nie rozwiąże problemów z lokalizacją, gdyż wtedy należałoby także skorzystać z VPN. Serwery gry sprawdzą, z którego państwa będziemy podejmowali próbę łączenia.

Zobacz też: Nadchodzą wirtualne legitymacje

PUBG Mobile Lite z pewnością z biegiem czasu zostanie wydany na pozostałych rynkach. Tymczasem zawsze można spróbować pobrać PUBG Mobile, który jest dostępny oficjalnie.

źródło: Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x