Playerunknown’s Battlegrounds to szalenie popularna gra, która do tej pory dostępna była wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach. Ogromna ilość fanów produkcji prosiła jednak o smartfonową wersję Battlegrounds, dzięki której walka o przetrwanie na mapie mogłaby toczyć się nawet w tramwaju. Twórcy gry obiecali spełnić oczekiwania wielbicieli wirtualnej rozrywki i dotrzymali słowa – mobilna wersja Playerunknown’s Battlegrounds jest już dostępna do pobrania!

W popularnego PUBG-a zagracie już teraz!

W polskim Google Play znalazła się już oficjalna wersja najpopularniejszej gry typu battle royale. Mobilni gracze, po zalogowaniu się za pomocą Facebooka, mogą ścierać się z setką przeciwników na mapie o powierzchni 64 kilometrów kwadratowych. Co ważne z rozgrywki mogą cieszyć się również osoby ze słabszymi smartfonami – w ustawieniach gry znaleźć można wiele konfiguracji graficznych, które powinny przypasować każdej osobie. Warto jednak pamiętać, że do komfortowej zabawy zalecane są co najmniej 2 GB pamięci operacyjnej. Podczas gry należy uważać niestety na oszustów – użytkownicy Google Play donoszą, że podczas rozgrywki znaleźć można wiele osób korzystających z narzędzi ułatwiających zwycięstwo.

Zobacz też: Testuj gry z Google Play bez potrzeby ich instalacji!

Czy planujecie przetestować mobilną wersję Playerunknown’s Battlegrounds?

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.