pubg

Mobilne Playerunknown’s Battlegrounds jest już dostępne do pobrania!

Gry

Playerunknown’s Battlegrounds to szalenie popularna gra, która do tej pory dostępna była wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach. Ogromna ilość fanów produkcji prosiła jednak o smartfonową wersję Battlegrounds, dzięki której walka o przetrwanie na mapie mogłaby toczyć się nawet w tramwaju. Twórcy gry obiecali spełnić oczekiwania wielbicieli wirtualnej rozrywki i dotrzymali słowa – mobilna wersja Playerunknown’s Battlegrounds jest już dostępna do pobrania!

W popularnego PUBG-a zagracie już teraz!

W polskim Google Play znalazła się już oficjalna wersja najpopularniejszej gry typu battle royale. Mobilni gracze, po zalogowaniu się za pomocą Facebooka, mogą ścierać się z setką przeciwników na mapie o powierzchni 64 kilometrów kwadratowych. Co ważne z rozgrywki mogą cieszyć się również osoby ze słabszymi smartfonami – w ustawieniach gry znaleźć można wiele konfiguracji graficznych, które powinny przypasować każdej osobie. Warto jednak pamiętać, że do komfortowej zabawy zalecane są co najmniej 2 GB pamięci operacyjnej. Podczas gry należy uważać niestety na oszustów – użytkownicy Google Play donoszą, że podczas rozgrywki znaleźć można wiele osób korzystających z narzędzi ułatwiających zwycięstwo.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Testuj gry z Google Play bez potrzeby ich instalacji!

Czy planujecie przetestować mobilną wersję Playerunknown’s Battlegrounds?

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x