ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Do pobrania] Zbiór tematycznych tapet w najwyższej rozdzielczości i najlepszej jakości #4 – blisko 150 propozycji + dwie aplikacje!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Artykuły
android 5.0 lollipop material design tapeta 1231232

Kolejny niedzielny poranek i po wcześniej dawce Wieści Innej Treści przyszedł czas na zmianę tapety. To już piąty odcinek – razem z pilotażowym – w którym przedstawię Wam kolejną porcję tapet, a w tym tygodniu będzie ich naprawdę dużo. Do tego postanowiłem pokazać Wam dwie aplikację, które również pomogą Wam dobrać odpowiednią grafikę.

W zeszłym tygodniu przedstawiłem Wam głównie tapety pochodzące z wybranych urządzeń mobilnych i w związku z tym faktem związana będzie jedna z dwóch aplikacji, które przedstawię Wam później. Jednak nie zabrakło również bardziej artystycznych propozycji i tak samo będzie dzisiaj. Przede wszystkim w tym tygodniu będziecie mieli w czym wybierać. Blisko 150 tapet, z czego 137 o przeróżnej tematyce. Odpowiednie grafiki znajdą dla siebie fani natury, motoryzacji czy też prostoty i minimalizmu. Z kolei drugi zestaw ukazuje piękno tuszu wlewanego do wody, które zostało utrwalone super-szybkimi aparatami. Są to zdjęcia autorstwa Alberto Saveso. Niestety, ale w tym wypadku nie mogę Was zapewnić o najwyższej rozdzielczości, gdyż większość propozycji jest w 1280×720.

Jeśli jesteście zainteresowani pobraniem całych, powyższych paczek to na dole każdej z nich znajdziecie odpowiedni odnośnik rozpoczynający ściąganie wszystkich grafik.

Jednak to nie wszystko, co dla Was na dzisiaj przygotowałem. Co za dwie aplikacje odkryłem? Jedną z nich polecił mi właśnie w zeszłym tygodniu jeden z Was, dokładniej osoba skrywająca się pod pseudonimem matrix44 i chodzi o zbiór wszystkich domyślnych tapet z wielu najprzeróżniejszych urządzeń. Aplikacja zwie się Walloid i znajdziecie ją w sklepie Play zarówno za darmo (Klik!) jak i w wersji płatnej pozbawionej reklam (Klik!). Możliwości jak i zakres zbiorów są ogromne toteż gorąco zachęcam do sprawdzenia tej propozycji.

murum logo tapety

Druga aplikacja to Murum, która w sklepie Play (Klik!) występuje jedynie jako darmowa pozycja, a zawiera ponad 215 tapet podzielonych na różne kategorie. Nad programem pracuje jedna osoba, która z każdą aktualizacją dodaje kolejne propozycje dzielone na kolejne tematyczne podzbiory, co może zainteresować wielu z Was.

Bez odmiany, na koniec zachęcam Was do informowania mnie o Waszych potrzebach w związku z tapetami, sugestiach czy też propozycjach. Możecie to robić w komentarzach jak i poprzez adres mailowy: [email protected]

Jeśli przegapiliście któryś z poprzednich odcinków, nic straconego:

Sprawdź najnowsze wpisy