ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
NordVPN Black Friday 2021 promocja

Black Friday 2021 w NordVPN. Cenę 2-letniej subskrypcji tego świetnego VPN-a obniżono o całe 72%!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Od dawna powtarzam, że w dzisiejszych czasach każdy świadomy użytkownik internetu powinien mieć VPN-a na wyposażeniu. Trzeba jednak zaznaczyć, że ceny VPN-ów potrafią być naprawdę wysokie, co odstrasza wiele osób. Dobra wiadomość jest taka, że dziś 2-letni abonament NordVPN można kupić o 72% taniej, co jest wprost kapitalną okazją, by sprawić sobie topową usługę za niewielkie pieniądze. Mimo że do kalendarzowego Black Friday jeszcze daleko, to firma postanowiła nie zwlekać i wystartowała ze stosowną ofertą już teraz. Nic, tylko korzystać, bo według NordVPN w tym roku nie było jeszcze lepszej obniżki (i raczej już tak zostanie).

NordVPN o 72% taniej na Black Friday 2021

NordVPN Black Friday 2021

NordVPN to niezaprzeczalnie jeden z najlepszych VPN-ów na rynku, którego cena regularna za 2-letni abonament wynosi aż 243,83 €, czyli ok. 1125 zł. Nie da się ukryć, że to wprost astronomiczna kwota, która ani trochę nie zachęca do zakupu. Zachęca za to fakt, że obecnie obowiązuje 72-procentowa zniżka, dzięki której cena maleje do 67,15 € (ok. 310 zł). Jak nietrudno się domyślić, oferta jest ograniczona czasowo, więc nie warto zwlekać z zakupami. Aby udać się na stronę promocji, wciśnij poniższy przycisk.

Tę okazję szkoda byłoby przegapić, bo nie wiadomo, kiedy pojawi się równie dobra oferta. 72-procentowa obniżka naprawdę zachęca.

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

Dlaczego warto wybrać akurat NordVPN?

NordVPN zauważalnie zwiększa bezpieczeństwo korzystania z internetu, bo za pomocą tego programu można bez trudu ukryć swoją prawdziwą tożsamość. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zmylić „szpiegów” zmieniając swoją lokalizację np. na Singapur, kiedy w rzeczywistości spędzamy czas we Wrocławiu. Ponadto za pomocą NordVPN można uzyskać dostęp do zablokowanych w danym kraju stron internetowych czy zagranicznych ofert serwisów streamingowych pokroju Netflixa. Omawiany VPN nada się też na wycieczkę do Chin, bo z łatwością omija Wielką Chińską Zaporę Sieciową.

Warto też wspomnieć, że NordVPN spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, co potwierdza m.in. niezależny audyt. Jeśli chodzi o jego atuty „w pigułce”, to posłużymy się fragmentem naszego poprzedniego tekstu. Przechodząc do konkretów, oto najważniejsze wyróżniki NordVPN:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę prywatności w internecie
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Oferuje naprawdę szybkie transfery
  • Posiada prawie 5100 serwerów w 60 krajach
  • Ma wysokiej jakości aplikacje, które w dodatku są dostępne na wszystkich najpopularniejszych platformach (m.in. Android, iOS, Windows, macOS, Linux)
  • Blokuje reklamy i złośliwe strony internetowe dzięki zaawansowanej funkcji CyberSec

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego? Tłumaczymy

NordVPN na Black Friday 2021 – podsumowanie promocji

To już wszystko, jeśli chodzi o promocję na NordVPN z okazji Black Friday 2021; firma przygotowała świetną ofertę, która z pewnością skusi wiele osób. 310 zł za 2-letni abonament tak dobrego programu to naprawdę niewiele – zdecydowanie warto wyłożyć te pieniądze i tym samym przeciwstawić się przybierającej na sile inwigilacji w internecie.

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej, czy przymierzacie się do zakupu!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najnowsze wpisy