VPN to w dzisiejszych czasach podstawa dla wszystkich, którzy cenią sobie swoją prywatność w Internecie. Nie jest tajemnicą, że regularne ceny tego typu programów nie należą do najniższych, ale przecież od czegoś są promocje. Od dziś przez ograniczony czas w ramach oferty Cyber Month można kupić 2-letni abonament NordVPN aż 68% taniej i z szansą na zdobycie nawet 2 lat subskrypcji gratis. To promocja, obok której trudno przejść obojętnie.

Cyber Month w NordVPN – 2-letni abonament 68% taniej i szansa na gratisowe 2 lata subskrypcji

NordVPN Cyber month promocja

NordVPN to jeden z najlepszych VPN-ów, pozwalający ukrywać naszą prawdziwą tożsamość w Internecie. To z kolei oznacza, że za jego pomocą można m.in. sprawić, że podczas gdy przebywamy w Poznaniu, atakujący zobaczy, że znajdujemy się w Londynie.

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego? Tłumaczymy

Program może się pochwalić zabezpieczeniami najwyższej klasy, a także polityką braku logów. Nie są to tylko puste słowa, bo potwierdził je niezależny audyt bezpieczeństwa, który firma przeszła wzorowo. Regularna cena 2-letniego abonamentu NordVPN to aż 243,84 euro (ok. 1116 złotych), natomiast teraz w ramach promocji trwającej do 1 grudnia, można kupić ten pakiet za jedyne 3,15 euro (ok. 14,40 złotych) miesięcznie, czyli w sumie 75,65 euro (ok. 345 złotych). Najlepsze jest jednak to, że każdy, kto zdecyduje się na zakup do wspomnianej daty, ma szansę otrzymać dodatkowo 2 lata, rok, lub miesiąc gratisowej subskrypcji zupełnie za darmo. Dodatkowe pakiety są przyznawane losowo, więc tylko od szczęścia zależy, który z nich otrzymamy.

Kup 2-letnią subskrypcję NordVPN za ok. 345 zł (ok. 14,40 zł miesięcznie)

Tak dobrej oferty na NordVPN nie było od dawna – za ~345 zł można zgarnąć w sumie nawet 4 lata abonamentu!

Promocja na NordVPN – dlaczego warto kupić ten program?

NordVPN cyber month

O NordVPN rozpisaliśmy się szerzej w naszym zestawieniu najlepszych VPN-ów, więc nie ma sensu robić tego ponownie. W zamian przypomnijmy sobie jego najważniejsze cechy, posługując się fragmentem wspomnianego tekstu. Mianowicie:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę prywatności w Internecie
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Oferuje naprawdę szybkie transfery
  • Posiada prawie 5500 serwerów w 59 krajach
  • Ma wysokiej jakości aplikacje, które w dodatku są dostępne na wszystkich najpopularniejszych platformach (m.in. Android, iOS, Windows, macOS, Linux)
  • Blokuje reklamy i złośliwe strony internetowe dzięki zaawansowanej funkcji CyberSec

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

NordVPN kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo, dzięki czemu nie trzeba się obawiać, że korzystając z niego, nasze dane trafią w niepowołane ręce. Z wartych uwagi cech tego programu warto jeszcze wspomnieć m.in. o fakcie, że bez trudu omija Wielką Chińską Zaporę Sieciową i odblokowuje dostęp do zagranicznej oferty Netflixa.

Kup 2-letnią subskrypcję NordVPN za ok. 345 zł (ok. 14,40 zł miesięcznie)

W dużym skrócie – NordVPN to po prostu świetny VPN, którego sam testowałem.

Promocja na NordVPN – podsumowanie

Inwigilacja w Internecie przybiera na sile, więc lepiej się zabezpieczyć. NordVPN będzie do tego celu idealnym wyborem, a tym bardziej w aktualnej cenie i z szansą na podwojenie czasu trwania subskrypcji.

Kup 2-letnią subskrypcję NordVPN za ok. 345 zł (ok. 14,40 zł miesięcznie)

Pod koniec warto jeszcze raz przypomnieć, że oferta obowiązuje tylko do 1 grudnia 2020 roku. Po tym okresie nie będzie już można zyskać gratisowego abonamentu, więc lepiej dokonać zakupu teraz, gdy taka możliwość wciąż jest.

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.