SurfShark

Ten popularny VPN można obecnie kupić aż 83% taniej! Promocja ograniczona czasowo

3 minuty czytania
Komentarze

VPN-y to świetne programy, z których w dzisiejszych czasach powinni korzystać wszyscy, którym nie są obojętne pojęcia prywatności i bezpieczeństwa w Internecie. Regularne ceny dobrych VPN-ów niestety są dość wysokie, ale od czego są promocje? No właśnie. Teraz, na ograniczony czas, aż o 83% przeceniony został VPN Surfshark, który charakteryzuje się wieloma zaawansowanymi rozwiązaniami, a ponadto może się pochwalić fenomenalnymi opiniami. Z tej okazji zdecydowanie warto skorzystać!

VPN Surfshark taniej aż o 83%! Okazja ograniczona czasowo

SurfShark - najlepszy VPN

Jeśli nie wiesz, co to jest VPN, to zachęcam do nadrobienia zaległości, zapoznając się z podlinkowanym artykułem. W przypadku, gdy już zdajesz sobie sprawę, że VPN to w dzisiejszych czasach podstawa, czas przejść do tytułowej promocji. Otóż VPN Surfshark można przez ograniczony czas kupić aż o 83% taniej – za ~187 zł w przypadku 24-miesięcznej subskrypcji. Nie da się ukryć, że obniżka jest ogromna, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że cena regularna tego abonamentu to aż ~1125 zł.

Kup 24-miesięczny abonament VPN-a Surfshark za ~187 zł

Zdecydowanie warto się skusić, bo taka przecena może się prędko nie powtórzyć. To tylko ~7,80 zł miesięcznie, za co nie da się kupić nawet dobrej kawy.

VPN Surfshark – dlaczego warto?

Surfshark to świetny program, który cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Rozpisałem się o nim szerzej w zestawieniu najlepszych VPN-ów, jednak warto przypomnieć sobie, dlaczego inwestycja w Surfsharka jest dobrym pomysłem. W dużym skrócie:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w Internecie
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflix, Hulu)
  • Ma świetne aplikacje
  • Oferuje wsparcie przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy
  • Nie ogranicza liczby urządzeń, na których można korzystać z jednej licencji
  • Blokuje reklamy, złośliwe oprogramowanie i skrypty śledzące dzięki funkcji CleanWeb
  • Zapewnia aplikacje na wszystkie najważniejsze platformy (m.in. na Androida, iOS, Windowsa, macOS-a i Linuxa)

Surfshark jak każdy pełnoprawny VPN, gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo i prywatność w Sieci dzięki zaawansowanemu, wojskowemu standardowi szyfrowania, podwójnemu łańcuchowi MultiHop oraz polityce braku logów. Ponad 1000 serwerów w 61 krajach pozwala w dowolnej chwili sprawić, że np. atakujący chcący podejrzeć twoją lokalizację zobaczy, że spędzasz czas w Las Vegas, gdy w rzeczywistości siedzisz w swoim mieszkaniu w Poznaniu. Co więcej, jest to świetny VPN na podróż do krajów, w których wciąż obowiązuje cenzura Internetu – np. Chin, gdzie Wielka Chińska Zapora Sieciowa cały czas ma się dobrze, choć nie na tyle dobrze, by Surfshark nie potrafił jej ominąć.

Zobacz także: Jak i gdzie kupować artykuły spożywcze przez Internet?

Jeśli chodzi o prędkości, to Surfshark radzi sobie na tym polu świetnie. W wielu testach przy połączeniach z zagranicznymi serwerami transfery znacząco nie spadały – średnio o 10 Mb/s w przypadku serwerów europejskich i 30 Mb/s w odniesieniu do tych umiejscowionych w Stanach Zjednoczonych.

Prócz tych wszystkich zalet, warto wymienić jeszcze cenę promocyjną – ~187 zł za 24-miesięczny abonament. Tak niewygórowana kwota sprawia, że Surfsharka bez wątpienia można określić mianem VPN-a oferującego obecnie najlepszy stosunek ceny do jakości.

Kup Surfshark aż o 83% taniej!

Promocja na Surfshark – podsumowanie

Surfshark to świetny i przede wszystkim tani VPN. Jak już wielokrotnie wspominałem, z tego typu programów zdecydowanie warto korzystać, bo bez nich w dzisiejszych czasach ciężko mówić o jakiejkolwiek prywatności w Internecie.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany co do zakupu VPN-a, to koniecznie zapoznaj się z moim zestawieniem pięciu powodów, dla których warto z niego korzystać.

83-procentowa zniżka na Surfsharka obowiązuje tylko tymczasowo, więc zainteresowanym radzę nie zwlekać z zakupem, bo w każdej chwili cena może powrócić do regularnej (~1125 zł). Ktoś skusi się na zakup? Dajcie znać w komentarzach!

PS. Za pomocą Surfsharka można też udać się na wirtualną wycieczkę do Włoch i załapać się na ciekawą promocję od Pornhuba… 😉

Motyw