Kwarantanna to nic przyjemnego. Brak możliwości wyjścia na zewnątrz, chociaż na zwykły spacer już po kilku dniach staje się nie do wytrzymania. Dobrze o tym wiedzą Włosi. Obecnie obywatele tego kraju mają nałożone ograniczenia w przemieszczaniu się, oczywiście poza nagłymi wypadkami i dojazdami do pracy. PornHub postanowił pomóc im przetrwać długie godziny zamknięcia, oferując bezpłatny dostęp do swoich usług premium w całym kraju.

PornHub premium za darmo we Włoszech

PornHub premium Włochy

Popularna strona ogłosiła, że do 3 kwietnia włoscy użytkownicy mogą ubiegać się o bezpłatny abonament Premium bez konieczności wprowadzania danych karty kredytowej. Oznacza to, ze serwis nie zakłada na starcie, że wszyscy po tym incydencie wykupią abonament. Oczywiście, na pewno jest to forma promocji strony, jednak bardziej subtelna. Dodatkowo PornHub przekazuje część swoich przychodów z platformy ModelHub do lokalnych szpitali. Jest to platforma, na której każdy może sprzedawać swoje własne nagrania, a serwis pobiera od tych transakcji prowizję. Niestety, nie wiadomo, o jakiej kwocie jest tutaj mowa, jednak domyślam się, że jednak chodzi tu o dość konkretną sumę pieniędzy.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz też: Galaxy S7 spłonął w Polsce – rewelacyjna postawa Samsunga!

Co ciekawe, Włochy zajmują siódme miejsce, jeśli chodzi o liczbę odwiedzin strony. To oznacza, że PornHub w dużej mierze odpowiedział na realne potrzeby obywateli tego kraju. Zauważono również, że przeciętny Włoch spędza na stronie około 10 minut i 5 sekund. Ciekawe, czy na skutek kwarantanny ten czas się wydłuży? Mam tylko nadzieję, że w Polsce taka akcja nie będzie konieczna. Musimy tylko przestrzegać zaleceń służb sanitarnych, a wszystko powinno być w jak największym porządku. I najważniejsze: nie popadajmy w panikę. Ona może być znacznie groźniejsza od samej choroby.

PS. Sprawdźcie nasze zestawienie najlepszych VPN-ów, które pozwalają na wirtualną wycieczkę do Włoch. 😉

Źródło: TechSpot
Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.