Apple baterie odszkodowanie

Baterie w iPhone – Apple podnosi ceny. Lepiej się pospieszcie!

Artykuły

Afera ze spowalnianiem iPhone’ów przez Apple wywołała rok temu sporo szumu. Wydaje się, że samą firmę wiele to nauczyło. Amerykanie początkowo nie poinformowało użytkowników o tym co zrobiło, potem wydano oświadczenie poparte szeregiem materiałów dostępnych na stronie internetowej. Ostatnim etapem była promocyjna cena wymiany baterii w większości urządzeń. Przy tej okazji skorzystali użytkownicy starszych urządzeń. Wiele z nich zdecydowanie ożyło. Baterie w iPhone wymieniane były w bardzo preferencyjnych cenach.

Zobacz także: iPad Pro ma zastąpić nam komputery. Problemem jest jednak iOS

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Baterie w iPhone – Apple podnosi ceny

Wbrew opiniom niektórych, Amerykanie nie nazwali tego programem. Taką nazwą określamy bezpłatne akcje. W przypadku wymiany baterii to użytkownik ponosi koszt wymiany. Z tym, że został on znacznie obniżony. Już na samym początku zapowiedziano, że wymiana w promocyjnej cenie obowiązywała będzie tylko w 2018 roku. Jeżeli macie iPhone’a, w którym chcecie wymienić akumulator to warto się pospieszyć. Apple potwierdza, że cała akcja zakończy się 31 grudnia 2018 roku. Potem ceny wrócą do poprzedniego poziomu. Oznacza to trzykrotną podwyżkę. W naszym kraju, Autoryzowane Serwisy Apple prowadziły wymianę akumulatorów w 2017 roku w cenie co najmniej 349 złotych. W przypadku iPhone’a X koszt może być jeszcze wyższy. Najnowsze modele, czyli iPhone XS, XS Max oraz XR nie są objęte promocją. Zostały wypuszczone na rynek po całej aferze. Nie sądzę, żeby ktoś, w razie problemów odpłatnie wymieniał w nich ogniwa. Są przecież objęte gwarancją. 

Baterie w iPhone – które modele są objęte promocją?

Poniżej lista urządzeń, w których możemy wymienić akumulator w obniżonej cenie:

  • iPhone 6
  • iPhone 6 Plus
  • iPhone SE
  • iPhone 6S
  • iPhone 6S Plus
  • iPhone 7
  • iPhone 7 Plus

Baterie w iPhone – co mówi Apple?

Zapobieganie nieoczekiwanym wyłączeniom:

Mniej więcej rok temu, w wersji 10.2.1 systemu iOS, udoskonaliliśmy sposób zarządzania energią w okresach dużego obciążenia telefonu. Ta zmiana w oprogramowaniu wpływa na działanie modeli iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus i iPhone SE, zmniejszając ryzyko nieoczekiwanego wyłączenia się urządzenia. Powoduje, że w razie potrzeby – aby uniknąć wyłączenia – iOS dynamicznie reguluje szybkość działania niektórych podzespołów. Choć w wielu przypadkach zmiany w działaniu telefonu są niedostrzegalne, niekiedy mogą odczuwalnie wydłużyć czas uruchamiania apki lub w inny sposób zmniejszyć wydajność urządzenia.

Baterie w iPhone – jak są zaprojektowane?

Bateria urządzenia została tak zaprojektowana, by po 500 cyklach pełnego ładowania zachowała do 80% pierwotnej pojemności. Roczna gwarancja obejmuje serwis wadliwej baterii. W przypadku urządzeń, które nie są już objęte gwarancją, lokalny Autoryzowany Serwis Apple może oferować obsługę serwisową baterii. Mogą obowiązywać różne warunki i ceny.

źródło: Apple


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x