Apple iPhone 7

Apple najpierw spowolniło iPhone’y, a teraz chce to odkręcić

Newsy

Afera o wolniejszych iPhone’ach wywołanych aktualizacją odbiła się sporym echem. Najpierw Gigant z Cupertino zapomniał o tym powiadomić użytkowników, następnie wyjaśnił dlaczego tak się stało, a ostatecznie zaoferował płatną wymianę baterii. Tym razem Apple pójdzie o krok dalej i pozwolić użytkownikom podjąć decyzję na własną odpowiedzialność.

Spowolniło Ci iPhone’a? Możesz to cofnąć

Tim Cook zapowiedział, że wkrótce pojawi się aktualizacja iOS, która umożliwi zdecydować czy chcemy mieć wydajnego, czy stabilnego iPhone’a. Jak tłumaczy sam CEO Apple, postawienie na wydajność może się wiązać z nagłymi i niespodziewanymi restartami urządzenia spowodowane słabą baterią. Jeśli będziemy pragnęli stabilności to albo zgodzimy się na wolniejsze działanie, albo wymienimy baterię, której koszt tej usługi kosztuje 129 złotych (wcześniej było nieco drożej).

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Dostaniesz aktualizację do MIUI 9? Oto potwierdzona lista Xiaomi

Szkoda, że nie pomyślano o tym na samym początku. Wydaje się to być działaniem, od którego należy zacząć, a nie którym się kończy i tym samym wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Mimo wszystko należy się cieszyć, że lepiej późno niż wcale.

źródło: ABC News


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x