Skarbonka

Aplikacje do oszczędzania pieniędzy, czyli jak mieć to samo, ale taniej

Kamil Żółkiewicz Kamil Żółkiewicz Aplikacje

Za każdym razem, kiedy pojawia się hasło oszczędzanie, wówczas dochodzi do pewnego ożywienia i skupienie jakby nagle rośnie. Nie jest to wcale nic dziwnego. Większość osób szuka coraz to nowszych sposobów na gospodarowanie swoimi finansami. W ten sposób mogą zaoszczędzić kilka przysłowiowych groszy — a może nawet złotych. Usług, które w tym pomagają, jest naprawdę bardzo dużo. W zależności, na jakim sposobie odkładania pieniędzy chcesz się skupiać, spokojnie masz w czym przebierać, ponieważ aplikacje do oszczędzania to naprawdę szeroki temat. 

Goodie — funkcjonalne gazetki sklepów oraz siła cashbacku

Usługa pozwala na przeglądanie gazetek różnych sklepów. Takich rozwiązań jest na rynku bardzo dużo. W Goodie znajdziesz także kupony promocyjne. To bardzo dobra informacja, jednak to wciąż taka sama aplikacja jak wiele innych. Co wyróżnia Goodie od innych “gazetkowych” usług? Otóż możliwość korzystania z cashbacku. Dzięki temu możesz liczyć na zwrot w wybranych sklepach dokładnie tak samo jak odbywa się to w przypadku ofert bankowych. Goodie może pochwalić się całkiem długą listą sklepów, gdzie należy robić zakupy, jeśli chce się skorzystać z cashbacku. 

Pobierz goodie – promocje, gazetki, cashback, kupony z Goole Play! 

Karta Dużej Rodziny — aby zawsze mieć przy sobie 

Niestety nie jest to rozwiązanie, z którego może skorzystać każdy. Ogromna liczba miejsc w Polsce pozwala zaoszczędzić kilka złotych na zakupach. Karta Dużej Rodziny jest przyznawana dla rodziców (dożywotnio), jeśli oni wychowali 3 lub więcej dzieci. Co na tym zyskujesz? Głównie oczywiście zniżki. Dzięki aplikacji masz je zawsze przy sobie. Aplikacja poza korzystaniem z rabatów, pozwala wyszukać partnerów, gdzie KDR jest honorowana. 

Pobierz Karta Dużej Rodziny z Google Play! 

Zobacz także: W mObywatelu pojawiła się Karta Dużej Rodziny – wkrótce kolejne nowości

Ceneo — aplikacja znacznie ułatwi zakupy niż strona internetowa

Witryna Ceneo jest bardzo dobrze znana chyba przez każdego, kto miał możliwość zrobić zakupy online. To bardzo kuszące, aby porównać ceny jednego produktu na stronie internetowej. Jednak aplikacja ma tę przewagę, że pozwala jeszcze dodatkowo skanować produkty bezpośrednio w sklepie. To znacznie ułatwia korzystanie z usługi Ceneo na smartfonie, gdzie przeglądanie witryn internetowych jest zdecydowanie bardziej uciążliwe niż na komputerze. 

Pobierz Ceneo – zakupy i promocje z Google Play! 

Zobacz także: Opinie o produktach w sieci – Ceneo i Opineo zmieniają zasady po wątpliwościach UOKiK-u

Pepper — pozycja numer jeden dla łowców okazji

Jedna z bardziej znanych usług dla wszystkich tych, którzy uwielbiają kupować taniej. To właśnie w tym miejscu znajdziesz promocje z wielu różnych miejsc i branż. Znajdziesz tutaj między innymi oferty promocyjne oraz najnowsze alerty cenowe. Pepper jednak to nie tylko serwis z ogłoszeniami o przecenach. Znajdziesz tutaj także całą społeczność ludzi, którzy nawzajem informują się na temat ciekawych okazji cenowych. Aplikacja pozwala na definiowanie powiadomień, które powiadomią o promocji na produkt, na który polujesz. 

Pobierz Pepper – Okazje i Kupony z Google Play! 

Aion Bank — nowy gracz na rynku finansowym i nowa opcja 

To nowy bank, który wchodzi do Polski. Jego dużą zaletą są właśnie ciekawe możliwości pomnażania kapitału. Dla tych lubiących oszczędzać zapewne spodoba się jedna z nich. Usługa pozwala, byś nie miał wyrzutów sumienia, podczas zakupów online. Aion Zakupy Online to bardzo ciekawa opcja. Pozwala na robienie zakupów w internecie bez martwienia się o nagły spadek ceny produktu kilka dni po jego nabyciu. Co to oznacza? Jeśli 30 dni po zakupie, cena twojego zakupu spadnie, wówczas Aion Bank odda różnicę na konto bankowe. 

Pobierz Aion Bank z Google Play! 

Zobacz także: Zbliżeniowy BLIK już działa – Bank Millennium uruchamia usługę jako pierwszy

PanParagon — bądź na bieżąco z paragonami

Aplikacja pozwala na rejestrowanie paragonów. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że je zgubisz i utracisz w ten sposób dokumentację swoich zakupów. Paragony zazwyczaj wiążą się z dużym bałaganem. Aplikacja pozwala nad nim zapanować i uporządkować wszystkie swoje zakupy. Zdjęcie lub skan paragonu w formie elektronicznej jest takim samym dowodem zakupu, co papierowy odpowiednik. Prawo do reklamacji przysługuje przez 2 lata. Aplikacja pilnuje za Ciebie terminów zwrotu oraz reklamacji. Kiedy zbliża się termin, otrzymujesz wtedy powiadomienie na swoim smartfonie. 

Pobierz PanParagon: paragony, gazetki, karty lojalnościowe z Google Play! 

Aplikacje do oszczędzania pieniędzy pozwalają bardzo często zostawić w kieszeni całkiem ciekawe sumy. W ten sposób będziesz w stanie odłożyć i za pewien czas sfinansować to, czego obecnie niestety nie jesteś w stanie. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz 3D Animation Production Company z Pixabay

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy